;

Vyberte si svoju cestu

Automatizácia pre každú potrebu

Flexibilná logistika s automatizovanými riešeniami

Automatizácia v logistike prudko rastie z viacerých dôvodov, ako je nedostatok vodičov vysokozdvižných vozíkov, znižovanie prevádzkových nákladov a zvyšovanie efektívnosti logistického systému. Automatizované riešenia však nemusia byť vhodné pre každý logistický tok. Pripraviť sa na automatizáciu je možné optimalizáciou procesov a zvyšovaním pridanej hodnoty tam, kde to má najväčší zmysel. Toyota vám pomôže prejsť cestu k automatizácii krok za krokom a efektívne nastaviť vzájomnú spoluprácu AGV (automaticky navádzané vozíky) s pracovníkmi výroby a logistiky.
TAE050 prepravuje náklad pomocou magnetickej pásky

Automatizované vozíky

  • Automatizovaný, vedený vozík
  • Vedenie magnetickou páskou
  • Až do 0,5 t

Z hľadiska nákladov výhodný a ľahko inštalovateľný nákladný vozík TAE050 je vedený magnetickou páskou prilepenou na podlahu. Tento automatizovaný, vedený vozík (AGV) sa využíva pre jednoduchú horizontálnu prepravu z bodu A do bodu B, náklad sa naloží a vyloží. Môže ťahať náklad o hmotnosti 500 kg alebo prepravovať až 140 kg na priskrutkovanom regáli. Bezpečnosť a presnosť AGV je daná bezpečnostným skenerom, ovládaným užívateľsky prístupnou, dotykovou obrazovkou. Pozrite si video

Autopilot pri horizontálnom presune

Automatizované skladové vozíky

  • Automatizovaný, vedený vozík 
  • Presné laserové vedenie
  • Až do 2,5 t

Podľa vašej prevádzky sú k dispozícii rôzne typy Autopilota: pre horizontálnu prepravu, pre stohovanie alebo pre ťahanie. Tieto bez obslužné vozíky môžu prevziať opakujúcu sa činnosť medzi výrobnými linkami a skladovacími priestormi alebo dopravníkovými systémami. Bezpečnosť je garantovaná použitím pokročilej laserovej technológie a štandardných vozíkov, čo znamená, že vozíky môžu byť použité aj s ľudskou obsluhou.

Toyota Autoshuttle v špeciálnom regálovom systéme

Poloautomatický nákladný vozík

  • Bezdrôtové diaľkové ovládanie
  • Vhodné do chladiarenského a mokrého prostredia
  • Až do 1,8 t

Toyota Autoshuttle a Toyota Radioshuttle poloautomatický, vysokorýchlostný nákladný vozík, operuje v špeciálnych regáloch a môže byť ovládaný diaľkovo, pričom vkladanie a výber paliet je možné vykonávať buď retrakom alebo čelným vysokozdvižným vozíkom. Satelitné vozíky umožňujú skladovanie s vysokou hustotou, maximalizuje počet paletových miest, šetrí priestor a náklady. Pozrite si video

Vodič na ťahači BT Movit v automobilovej výrobe

Výroba

Výroba je jednou z kľúčových oblastí, kde vám vieme pomôcť.  Sme hrdí, že vždy dodávame najlepšie riešenia, ktoré vám pomôžu pri implementácii štíhlej výroby.

Prečítajte si viac >

Traigo pri manipulácii sudov

Sme špecialisti na váš obor

Snažíme se porozumieť vašim individuálnym potrebám, aby sme vám mohli vždy ponúknuť kvalitné, spoľahlivé a individuálne riešenia, ktoré presne vyhovejú vašim požiadavkám.

Prečítajte si viac >

Žena sediaca za stolom s laptopom

Financovanie vašich vozíkov

Ponúkame komplexný rad finančných riešení, vďaka ktorým sa pokojne môžete sústrediť na vlastné podnikanie.

Prečítajte si viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko