Vitajte na stránkach podpory Toyota

Kedykoľvek budete potrebovať pomoc, sme tu pre vás!

Preprava a dodanie

V Toyote vyrábame vozíky princípom "just in time". Aby sme vám mohli ponúknuť, čo najkratšiu dobu dodania, máme najbežnejšie vozíky skladom na Slovensku. Akonáhle obdržíme vašu objednávku, pošleme vám upresnené dátum dodania. Vozíky skladom dodávame obvykle do 72 hodín od objednávky, ostatné vozíky bývajú dodané v priebehu týždňov. Doba dodania sa môže líšiť podľa aktuálnej dostupnosti.

Každá objednávka by mala byť potvrdená samostatne a tiež vozíky budú samostatne dodané. Pokiaľ pri dodávke objavíte nejaký problém, kontaktujte nás.

Dodanie prebieha v pracovné dni počas pracovnej doby. V súčasnej dobe doručujrme iba na adresy v Slovenskej republike.

Platba

Spoločne s dodávkou stroja obdržíte faktúru so splatnosťou 14 dní. Čiastku na zaplatenie uvidíte aj vo vašom účte. Ak budete chcieť využiť niektorý z iných spôsobov financovania, vopred sa nám ozvite. Radi s vami tieto možnosti prejdeme.

Váš účet

Ak vytvoríte objednávku, dopyt prenájmu alebo servisného zásahu vytvoríme pre Vás účet. Stav Vášho účtu a Vašich objednávok môžete sledovať online navštívením odkazu "Moje stránky".

V Toyote veríme, že bezpečnosť je dôležitá. Preto je celý web zabezpečený SSL certifikátmi a všetky osobné informácie budú v bezpečí. Prečítajte si viac v našich Zásadách ochrany súkromia.

Prejsť do Vášho účtu

Vymazať všetko