Dizajn

V dizajnérskom centre (Toyota Design Center) rozvíjame základné idei dizajnu vysokozdvižných a skladových vozíkov spoločnosti Toyota, pričom sa zameriavame na inovácie, kvalitu, efektívnosť, jednoduché využívanie pre užívateľa a udržateľnosť. Na jednej strane inšpirovaní princípmi spoločnosti (Toyota values) a na druhej priemyselnými trendmi, navrhujeme riešenia pre manipuláciu materiálov so zreteľom na potreby našich zákazníkov.
Muž kresliaci vozík na stenu

O centre dizajnu

Inovatívny dizajn výrobkov je disciplína na plný úväzok a znamená, že naše paletové vozíky a vysokozdvižné vozíky sa neustále vyvíjajú.

Naše dizajnérske centrum je kreatívne a dynamické prostredie so špecializovanými odborníkmi, ktorí sa snažia presunúť svet manipulácie s materiálom do budúcnosti. Naše návrhy nie sú len o estetike, ale poskytujú dokonalú rovnováhu medzi bezpečnosťou, trvanlivosťou, produktivitou, ovládateľnosťou a jednoduchosťou; Kľúčové hodnoty spoločnosti Toyota. Tieto hodnoty sú najdôležitejšie pre konštrukčný proces a sú nakoniec vyjadrené vo forme a funkcii konečného produktu.

Tím dizajnérov si prezerá návrhy

Súťaž Toyota Logistic Design

Náš prístup k dizajnu je jednoduchý. Neustále vítame nové talenty, skúmame nové vízie a povzbudzujeme otvorené mysle.

Naša snaha o riešenia budúcnosti nás inšpirovali na začatie súťaží Toyota Logistic Design pre študentov. Zostať v predstihu je možné len vďaka každodennému hľadaniu najčerstvejších a dopredu hľadiacich dizajnérov manipulačnej techniky.

Webové stránky súťaže

Dôležité body histórie dizajnu

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi ponúkajú riešenie pre súčasnosť aj víziu pre budúcnosť.

Prečítať viac >

Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.

Prečítajte si viac >

Usmievajúci sa ľudia vo výrobnom závode Toyota

Naša história

Máme viac než 100 skúseností v manipulačnej technike. Pozrite sa na niektoré z našich historických vrcholov!

Prečítajte si viac >

Usmievajúci sa ľudia v kancelárii

Pridajte sa k nám

Vždy chceme optimalizovať naše výrobky a spôsob, ako pracujeme. Kľúčové je pracovať s ľuďmi, ktorí sú nadšení logistikou a technológiou ako my.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko