Časté otázky

Nižšie nájdete výber z najčastejších otázok k nášmu elektronickému obchodu, produktom a službám. Pokiaľ tu odpoveď nenájdete, môžete nás kontaktovať cez formulár, e-mail
 alebo telefonicky +421 02 48 25 25 00 

 

  

 

Často kladené otázky

Objednávka

Váš účet

Platby

Záruka

Prenájom

Used Trucks

Servis a zákaznícka podpora

Potrebujete pomoc?

Snažíme sa vám komunikáciu s nami uľahčiť. Môžete si vybrať, či použijete email, živý chat alebo telefón, sme tu pre vás každý pracovný deň od 8 do 16:00 hod.

Kontaktujte nás

Finančné služby

Viete, že si vozík môžete dlhodobo prenajať namiesto toho, aby ste ho kupovali? Poradíme vám, aký spôsob financovania sa pre vás hodí najlepšie.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Prečo si kúpiť Toyotu?

Sme hrdou svetovou jednotkou vo výrobe kvalitnej manipulačnej techniky. Prečítajte si viac o výhodách, ktoré prináša spolupráca s nami.

Prečítať viac

Preprava a dodanie

Zabezpečujeme bezpečnú a rýchlu prepravu po celej Slovenskej republike. Vozíky skladom zvyčajne dostanete do 3 dní.

Vozíky označené ako skladom dodávame obvykle do 3 dní (počítajte vždy najbližší nezačatý pracovný deň). Vozíky na objednávku sú väčšinou dodané za niekoľko týždňov. Presný dátum dodania vám bude v oboch prípadoch zaslaný po potvrdení objednávky. Dátum dodania nie je garantovaný a môže sa líšt s ohľadom na aktuálne zásoby a kapacitu výroby. Vyhradzujeme si teda právo výnimočne dobu dodania zmeniť aj po zaslaní predpokladaného dátumu dodania.

Prečítať viac