Centrum logistických riešení

V logistike nie je stagnácia prípustná. Toyota Material Handling má špecializované centrum pre logistické riešenia, kde sa vyvíjajú nové technológie a riešenia pre logistiku. Dôraz je kladený na automatizáciu, regálové systémy, analýzy, telematiku a pripojené vozíky.

Logistické riešenia ktoré riešia logistické problémy

V dôsledku globálnych trendov, ako je elektronický obchod a digitalizácia, sa odvetvie manipulácie s materiálom pomerne rýchlo mení a prispôsobuje.

Zákazníci očakávajú, že ich tovar alebo balíky budú doručené čo najrýchlejšie, a preto musí byť vaša firma čo najefektívnejšia.

Pri opakovaných operáciách manipulácie s materiálom môžeme znížiť náklady a zlepšiť kapacitu, produktivitu a bezpečnosť vďaka automatizovaným riešeniam, analytickým, telematickým a softvérovým riešeniam vytvoreným v našom centre logistických riešení.

Prípadová štúdia

Vaša podpora na každom kroku

Vytvorenie nového alebo vylepšeného logistického riešenia začína analýzou vašich potrieb a operácií. Toyota má nástroje a skúsenosti, ktoré vám pomôžu s optimalizáciou prevádzky.

Modulárne myslenie

Rozdeľte zložité procesy na štandardné prvky a prispôsobte naše overené a otestované riešenia v priebehu vývoja tak, aby sa perfektne hodili do vášho prostredia.

Objavte naše automatizované riešenia

Štíhle myslenie a kontinuálne zlepšovanie

Využitím poradenských služieb Lean a dát z pripojených paletových vozíkov poskytujeme informácie, ktoré vám umožnia výrazne zlepšiť produktivitu a znížiť náklady.

Toyota Lean Academy >

Udržateľné myslenie

Využitie energetických systémov Toyota pre dlhšiu životnosť, zníženie nákladov a nižšiu spotrebu energie.

Li-ionové baterie Toyota >

Myslenie v intralogistike End-to-End

Využitie regálových riešení a integrácia systémov pre optimalizáciu end-to-end operácií.

Regálové riešenia >

Pracujeme na budúcnosti

Logistické systémy sa vyvíjajú rýchlo, a poskytujú konkurenčnú výhodu na dnešnom trhu. Aby Toyota splnila požiadavky zajtrajška, spolupracuje so zákazníkmi, kreatívnymi talentmi a technologicky zameranými spoločnosťami. Vďaka pokročilým technológiám a inteligentnému softvéru môžeme našim zákazníkom pomôcť optimalizovať ich prevádzku s cieľom nulového plytvanie energie, času a priestoru.

Inovatívne riešenia vyvinuté silným tímom

V našom Centre logistických riešení so sídlom v Göteborgu naši technici vyvíjajú nový softvér a hardvér pre pripojenie a automatizovaných riešení v high-tech prostrediach. Ako súčasť centra pre automobilový priemysel a high-tech centra Lindholmen Science Park riadi centrum logistických riešení Toyota inovácie spoločne s ďalšími technologickými špičkami.

Pre kompletné integrované logistické riešenia, poskytuje špecializovaný tím projekty od konceptu až po implementáciu. Spolu s našou sesterskou spoločnosťou Vanderlande, svetovým lídrom na trhu s automatizáciou logistických procesov na letiskách a balíkových trhoch, ponúkame širokú škálu plne automatizovaných riešení.

Viac o technológiách budúcnosti

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

Toyota AGVs podporuje rast švédskeho výrobcu kuchýň Kvik

Kvik zefektívnil svoju internú prepravu dvoma automatizovanými stohovacími vysokozdvižnými vozíkmi od spoločnosti Toyota Material Handling.

Prípadová štúdia Kvik >

Danske Fragtmænd improves productivity & safety with I_Site

Danske Fragtmaend's terminal in Taulov has introduced the fleet management tool I_Site, which gives a complete overview of the terminal's 42 trucks.

Danske Fragtmaend case study >

Toyota supplies Natures Menu with drive-in racking for cold store

Natures Menu got a complete logistics solution offered by Toyota to store their frozen raw pet food. The drive-in racking solution within their cold store warehouse can store almost 1000 pallets.

Natures Menu case study >

Retraky Autopilot s lítium-iónovými batériami zvyšujú efektivitu v spoločnosti Uponor

Automatizované vysokozdvižné vozíky podporujú nepretržitú výrobnú prevádzku v spoločnosti Uponor a plynule zabezpečujú tok materiálu z výroby do skladu.Keď majú pár minút bez úloh, zastavia sa na nabíjacej stanici a doplnia energiu na ďalšie úlohy.

Prípadová štúdia Uponor >

Vymazať všetko