Prečo kupovať Toyotu

Značky Toyota a BT kombinujú vyše 100 rokov skúseností a spoločne sú tiež svetovou jednotkou v produkcii inovatívnej a veľmi kvalitnej manipulačnej techniky. Snažíme sa poskytnúť vám také služby a navrhnúť také riešenia, ktoré optimálne využijú vaše vybavenie, aby ste sa vy mohli sústrediť na to najdôležitejšie - vedenie firmy.

Doživotná záruka

Toyota natoľko verí týmto testom, že poskytuje unikátnu záruku:
BT Lifter LHM230 má doživotnú (99 rokov) záruku na rám vozíka.

Kúpiť BT Lifter

ECO label

BT Lifter LHM230 nesie označenie ECO label, ktoré reprezentuje snahu Toyoty minimalizovať pri svojich ručných vozíkoch negatívne dopady na životné prostredie.

Kúpiť BT Lifter

Toyota Production System

(TPS)

Môžeme ťažiť z unikátnej výrobnej filozofie - jednej z najlepších na svete. TPS je založené na Toyota Way firemnej kultúre (Kaizen, Genchi Genbutsu, Teamwork, Respect a Challenge).

Přečítajte si viac o TPS

Toyota SAS

Systém Aktívnej Stability

Unikátny aktívny systém pozostávajúci z 10 snímačov, 3 akčných členov a riadiacej jednotky. SAS neustále sleduje operácie vozíka a automaticky zasiahne, ak vycíti, že by mohlo dôjsť k nestabilite vozíka alebo nákladu.
Vozíky na pronájom

Bezpečnosť na prvom mieste!

Maximálna bezpečnosť, kvalita a výkon pri manipulácii, sú pre TMH kľúčové priority. Od návrhu vozíku až po poprodejné služby, naším cieľom je optimalizácia vozíka a služieb tak, aby viedli k čo najväčšej bezpečnosti. K tomu sme sa dlhodobo zaviazali, aby sme boli spoľahlivým partnerom a zodpovedným členom spoločnosti.
Kúpiť alebo prenajať vozík

Podpora, keď ju potrebujete

Pomocou servisných služieb pokrývame viac ako 30 krajín Európy, našich 4500 servisných technikov vykoná 3,5 milióna servisných zásahov za rok s úspešným sprevádzkovaním pri prvej návšteve cez 95%. Jsme schopní dodať akýkoľvek náhradný diel kdekoľvek v Európe počas 24 hodín, pre maximálnu prevádzkyschopnosť a istotu.

Viac informácií o servise

BT Lifter prežije rok 4006

BT Lifter je nepochybne neprekonateľný ak ide o dlhodobú výdrž. V testoch pracovných cyklov vydržal päťkrát dlhšie ako ostatné značky, tým BT Lifter ponúka zďaleka najnižšie náklady na životnosť vozíka.
BT Lifter vydrží dlho do budúcnosti!

Nakupujte pre budúcnosť

Ocenené produkty a riešenia

Naše produkty a riešenia si vydobyli v rámci odvetvia veľmi dobrú povesť s mnohými rekordy a prestížnymi oceneniami:
• Mezinárodná cena za design iF Design Award
• Mezinárodná cena vozík roku (IFOY)
• Cena QuietMark

Kúpiť alebo prenajať ocenené vozíky

Potrebujete pomoc?

Snažíme sa vám komunikáciu s nami uľahčiť. Môžete si vybrať, či použijete email, živý chat alebo telefón, sme tu pre vás každý pracovný deň od 8 do 16:00 hod.

Kontaktujte nás

Finančné služby

Viete, že si vozík môžete dlhodobo prenajať namiesto toho, aby ste ho kupovali? Poradíme vám, aký spôsob financovania sa pre vás hodí najlepšie.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Možnosti prenájmu Toyota

Možnosti prenájmu Toyota

Vozík si môžete prenajať na ľubovoľné obdobie. Či sú to dni, týždne alebo mesiace, či máte prenájom naplánovaný dlho alebo ide o neočakávanú udalosť, na nás sa môžete spoľahnúť.

Prečítajte si viac o možnostiach prenájmu

Potrebujete servis?

Náš servisný tím je tu pre vás 24/7, aby vám pomohol!

Prečo servis Toyota?