Podávaj svoje najlepšie pracovné výkony!

V Toyote je všetko o kvalite a o ľuďoch. Len najväčšie pracovné talenty a dobré procesy zaručia najvyššiu možnú kvalitu. Sme presvedčení, že tímová práca na všetkých úrovniach kvalitu ešte zvyšuje. Preukázanie rešpektu každému jednotlivcovi a nadšenie pre plánovanie a komunikáciu, vytvárajú platformu, na ktorej každý človek dokáže dosiahnuť špičkové výsledky a byť na to hrdý. Spoločne to uskutočníme.

V Toyote veríme ľuďom s nadšením

Pridajte sa k tímu

Zvárač v továrni

To čo nás robí jedinečným, je naša firemná kultúra

  • Spolu s Toyota Industries Corporation, založenej v roku 1926, sa môžeme spoľahnúť na dlhú históriu nášho japonského dedičstva a pritom pracovať v súlade s hodnotami Toyota Way.
  • Nie sme len súčasťou popredného svetového výrobcu manipulačnej techniky TICO, ale sme tiež blízko k vám, kdekoľvek v Európe.
  • Naše vzťahy sú transparentné nielen medzi nami, ale aj smerom k vám, našim zákazníkom a dodávateľom

​​​​​​​Ako európska spoločnosť pôsobíme vo viac ako 30 európskych krajinách. Pridať sa k nášmu lokálnemu tímu znamená pracovať v blízkosti vášho domova a byť v kontakte s miestnymi zákazníkmi. Taktiež je tu pre vás možnosť uplatniť sa v rámci nášho centrálneho tímu, prípadne pracovať v jednom z tímov na medzinárodnej úrovni

Voľné pracovné miesta na Slovensku
Testujúci dizajnér na vozíku

Jediná cesta ako vyniknúť v logistike je ponúkať kvalitu a precízne plánovať

  • To je dôvod, prečo vyrábame a navrhujeme podľa princípov Toyota Production System (TPS)
  • To je dôvod, prečo sme odborníkmi na plánovanie v každej oblasti našej organizácie

Spoločnosť Toyota Material Handling je súčasťou Toyota Industries Corporation a je svetovo preslávenou značkou známou svojou kvalitou, ktorú dosahuje vďaka súborom opatrení Toyota Production System. Preto investujeme do talentov, nadšencov, ktorí nám  pomáhajú realizovať naše ciele.

 

Žena usmievajúca sa do kamery

Milujeme technológiu

  • Sme hrdí na našu históriu, ale vždy sa pozeráme do budúcnosti
  • Práve preto milujeme technológiu, lebo nám umožňuje urobiť ďalší krok v oblasti logistiky a myslieť vo veľkom​​​​​​​

Ako spoločnosť veríme v našich zamestnancov rovnako ako veríme v budúce trendy v logistike. To je dôvod, prečo im načúvame a ponúkame im možnosť rozvíjať svoj talent a prehodnotiť svoju budúcnosť. Ak si myslíte, že aj vy môžete prispieť k zmene, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu.

Two men sitting at an office table

Príležitosti pre študentov

Spoločnosť Toyota Material Handling je súčasťou Toyota Industries Corporation a je svetovo preslávenou značkou známou svojou kvalitou, ktorú dosahuje vďaka súborom opatrení Toyota Production System.

Preto investujeme do talentov, nadšencov, ktorí nám  pomáhajú realizovať naše ciele. Okrem toho radi spolupracujeme s univerzitami a chceme dať mladým, talentovaným študentom prvú pracovnú príležitosť.

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali priložený dokument, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

GDPR_informacia pre uchadzacov o zamestnanie.pdf

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi ponúkajú riešenie pre súčasnosť aj víziu pre budúcnosť.

Prečítať viac >

Ľudia pozerajúci sa na vozík

Náš udržateľný prístup

Spoločne môžeme niečo zmeniť maximalizáciou bezpečnosti, minimalizáciou dopadu na životné prostredie a optimalizáciou podnikateľských činností.

Prečítať viac >

Picture of text on whiteboard

Filozofia Toyota Way

Naším cieľom je zabezpečiť maximálnu efektivitu vašej manipulácie s materiálom. Preto uplatňujeme súbor hodnôt nazývaný Toyota Way. 

Prečítať viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko