Podávaj svoje najlepšie pracovné výkony!

V Toyote je všetko o kvalite a o ľuďoch. Len najväčšie pracovné talenty a dobré procesy zaručia najvyššiu možnú kvalitu. Sme presvedčení, že tímová práca na všetkých úrovniach kvalitu ešte zvyšuje. Preukázanie rešpektu každému jednotlivcovi a nadšenie pre plánovanie a komunikáciu, vytvárajú platformu, na ktorej každý človek dokáže dosiahnuť špičkové výsledky a byť na to hrdý. Spoločne to uskutočníme.

V Toyote veríme ľuďom s nadšením

Pridajte sa k tímu

Zvárač v továrni

To čo nás robí jedinečným, je naša firemná kultúra

  • Spolu s Toyota Industries Corporation, založenej v roku 1926, sa môžeme spoľahnúť na dlhú históriu nášho japonského dedičstva a pritom pracovať v súlade s hodnotami Toyota Way.
  • Nie sme len súčasťou popredného svetového výrobcu manipulačnej techniky TICO, ale sme tiež blízko k vám, kdekoľvek v Európe.
  • Naše vzťahy sú transparentné nielen medzi nami, ale aj smerom k vám, našim zákazníkom a dodávateľom

​​​​​​​Ako európska spoločnosť pôsobíme vo viac ako 30 európskych krajinách. Pridať sa k nášmu lokálnemu tímu znamená pracovať v blízkosti vášho domova a byť v kontakte s miestnymi zákazníkmi. Taktiež je tu pre vás možnosť uplatniť sa v rámci nášho centrálneho tímu, prípadne pracovať v jednom z tímov na medzinárodnej úrovni

Testujúci dizajnér na vozíku

Jediná cesta ako vyniknúť v logistike je ponúkať kvalitu a precízne plánovať

  • To je dôvod, prečo vyrábame a navrhujeme podľa princípov Toyota Production System (TPS)
  • To je dôvod, prečo sme odborníkmi na plánovanie v každej oblasti našej organizácie

Spoločnosť Toyota Material Handling je súčasťou Toyota Industries Corporation a je svetovo preslávenou značkou známou svojou kvalitou, ktorú dosahuje vďaka súborom opatrení Toyota Production System. Preto investujeme do talentov, nadšencov, ktorí nám  pomáhajú realizovať naše ciele.

 

/link/20fe7980bfb04dbf8496d8229ad8c60f.aspx

Woman smiling into the camera

Milujeme technológiu

  • Sme hrdí na našu históriu, ale vždy sa pozeráme do budúcnosti
  • Práve preto milujeme technológiu, lebo nám umožňuje urobiť ďalší krok v oblasti logistiky a myslieť vo veľkom​​​​​​​

Ako spoločnosť veríme v našich zamestnancov rovnako ako veríme v budúce trendy v logistike. To je dôvod, prečo im načúvame a ponúkame im možnosť rozvíjať svoj talent a prehodnotiť svoju budúcnosť. Ak si myslíte, že aj vy môžete prispieť k zmene, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu.

http://www.jobs.net/jobs/toyota-forklifts/en-gb/

Two men sitting at an office table

Príležitosti pre študentov

Spoločnosť Toyota Material Handling je súčasťou Toyota Industries Corporation a je svetovo preslávenou značkou známou svojou kvalitou, ktorú dosahuje vďaka súborom opatrení Toyota Production System.

Preto investujeme do talentov, nadšencov, ktorí nám  pomáhajú realizovať naše ciele. Okrem toho radi spolupracujeme s univerzitami a chceme dať mladým, talentovaným študentom prvú pracovnú príležitosť.

Viac o príležitostiach pre študentov >

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali priložený dokument, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

GDPR_informacia pre uchadzacov o zamestnanie.pdf

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi ponúkajú riešenie pre súčasnosť aj víziu pre budúcnosť.

Prečítať viac >

Ľudia pozerajúci sa na vozík

Náš udržateľný prístup

Spoločne môžeme niečo zmeniť maximalizáciou bezpečnosti, minimalizáciou dopadu na životné prostredie a optimalizáciou podnikateľských činností.

Prečítať viac >

Picture of text on whiteboard

Filozofia Toyota Way

Naším cieľom je zabezpečiť maximálnu efektivitu vašej manipulácie s materiálom. Preto uplatňujeme súbor hodnôt nazývaný Toyota Way. 

Prečítať viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >