Flexibilné skladovacie a regálové riešenia

S Toyotou môžete neustále optimalizovať svoje sklady kombináciou správneho typu regálov a ich konfigurácie v kombinácii s vhodnými manipulačnými prostriedkami potrebnými na manipuláciu s materiálom. Pretože náš široký sortiment manipulačnej techniky a kompletná ponuka regálov idú ruka v ruke, každý projekt je navrhnutú presne na mieru vzhľadom na skladovaciu kapacitu pre jednotlivé položky či už skladované v krabiciach alebo na paletách. Týmto spôsobom využijete výhody maximálneho vyťaženia priestoru, vyššej produktivity, znížených nákladov a zvýšenej celkovej efektívnosti.

Skladujete palety

Palety patria stále k najbežnejším logistickým nosičom materiálu. Existujú rôzne veľkosti, tvary a sú z rôznych materiálov. Umožňujú nám efektívne skladovať tovar. So správnym typom regálov môžete maximalizovať využitie vášho skladového priestoru. Na základe vašich produktov a usporiadania skladu vám naši špecialisti na logistické riešenia poradia, navrhnú a dodajú optimálne a efektívne riešenie pre skladovanie paliet vo vašej prevádzke.

 

 

LCW Groningen rozširuje sklady o shuttle systémy a mobilné regálové riešenia

Oslovili sme niekoľkých dodávateľov, ktorých výsledkom bola veľmi podobná ponuka, ale riešenie Toyota bolo najkomplexnejšie.”

Martijn Heidema, Manžér logistiky v LCW

- Mobilné regálové riešenie
- 2x Toyota radioshuttle  s regálovým riešením
- 2x retrak Toyota

Prečítajte si celý príbeh >

Skladujete mnoho typov položiek ?

V e-commerce prostredí alebo v spoločnostiach, kde je manipulácia s materiálom a vychystávaním tovaru, sú potrebné inteligentné a flexibilné logistické riešenia. Toyota ponúka rôzne systémy skladovania, , ktoré šetria čas, maximalizujú skladové kapacity a zlepšujú ergonómiu.

Spoločnosť Toyota dodala spoločnosti  Natures Menu mezanínové plošiny a drive-in regálové riešenia

”Toyota dokázala preukázať, že môže ponúknuť komplexné riešenie na kľúč pre všetky aspekty projektu manipulácie s materiálom a skladovania.”

Craig Taylor, Výkonný riaditeľ v Natures Menu

- Bežné paletové regály
- Vjazdové regály
- Mezanínová podlaha
- 2 retraky a paletové vozíky s úpravou do mraziarne

Prečítajte si celý príbeh >

Náš prístup ku komplexným logistickým riešeniam

 

Základným kameňom úspechu každého skladu je dobre naplánovaný regálový systém optimalizovaný pre váš typ tovaru, obrátku zásob, ako aj trasy a usporiadanie vašich priestorov s cieľom získať čo najefektívnejší tok materiálu. Spolu s tým správnym vozíkom ponúkame riešenia priamo na mieru od štandardných statických skladovacích systémov až po dynamické regálové systémy s vysokou hustotou, ako je napríklad Toyota Radioshuttle alebo naše mobilné paletové regály. Všetko závisí od vašej konkrétnej situácie a potrieb. 

V kombinácii so širokými možnosťami nadštandardných služieb a riešení, ako napr. systém správy flotily, prenájom, predaj certifikovaných jazdených vozíkov, automatizované riešenia a energetický manažment, vás môžeme podporiť od prípravy konceptu, komplexnú implementáciu až po následnú optimalizáciu techniky.

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás!

Odpovieme Vám čo najskôr ako to bude možné. Všetky otázky sú spracovávané v súlade s našimi pravidlami ochrany osobných údajov.

Optimálne využitie skladu spoločnosti Frans Agro s regálmi Toyota

Rast vytvoril pre záhradného špecialistu Frans Agro potrebu expanzie v podobe skladového vybavenia a regálov. Vďaka ich rozmanitosti výrobkov sa rozhodli pre vjazdové regály v kombinácii s  konvenčnými paletovými regálmi

Prečítajte si celý príbeh >

Ako Toyota RadioShuttle zoptimalizovali využitie priestoru v spoločnosti Zgonc

Toyota ponúkla spoločnosti Zgonc poloautomatizované Shuttle riešenie, ktoré spoločnosti Zgonc umožnilo zvýšiť produktivitu plôch a bezpečnosť a zároveň znížiť škody pri skladovaní. Kapacita skladu sa zvýšila o viac ako 4 000 paliet pri zachovaní plochy.

Prípadová štúdia Zgonc >

Vymazať všetko