Mraziarenské prevádzky a skladovanie

Mraziarenské prevádzky sú jedným z najťažších pracovných prostredí. Teploty pod nulou ovplyvňujú nielen kapacitu batérií, elektroniku, mazanie a schopnosť vodičov ovládať vysokozdvižný vozík, tiež musíte myslieť na využitie priestoru. Chladiarenské (teplota okolia až do 0 ° C) alebo mraziarenské (pod 0 °) prevádzky vyžadujú štíhle a efektívne riešenia, ktoré minimalizujú plytvanie priestorom, zdrojmi a časom a zároveň zabezpečujú spoľahlivosť v týchto náročných prostrediach. Máme dlhoročnú históriu a skúsenosti s prácou v prevádzkach s nízkou teplotou. Štandardne ponúkame celý rad vozíkov a riešení pre chladiarenské prevádzky, ako aj špecializované riešenia pre mraziarenské prevádzky.

Dostupné štíhle riešenia pre mraziarenské prostredia

Špeciálne vysokozdvižné vozíky do mraziarenského prostredia pre maximálnu dobu prevádzkytime

  • Pre teploty do -30°C
  • Zvláštne špecifikácie a doplnky pre mraziarenské priestory pre každý model vysokozdvižného vozika
  • Servisná zmluva je prispôsobená vašim potrebám

Kompletný rad vzv Toyota bol navrhnutý tak, aby efektívne fungoval až pri 0 ° C bez úprav. Pri teplotách do -30 ° C však väčšina vysokozdvižných vozíkov vyžaduje úpravy. Medzí špecifické vlastnosti patrí nerezová oceľ, olej vhodný do mraziarenských prevádzok, protišmykové plošiny, vyhrievané batérie atď. Toyota ponúka celý rad skladových vozíkov vrátane ručných paletových, vychystávacích, retrakov a VNA vozíkov, a tiež čelné elektrické vysokozdvižné vozíky. Niektoré paletové vozíky vyžadujú len malú úpravu, napríklad elektrické paletové vozíky BT Levio a stohovacie vozíky BT Staxio, pri ktorých stačí len použiť nízkoteplotný hydraulický olej - vo všetkých ostatných ohľadoch sú vopred pripravené pre chladiarenské sklady s plne uzavretými súčasťami. Všetky vozíky pre chladiarenské prevádzky sú jasne označené znakom snehovej vločky. To pomáha znížiť riziko nesprávneho použitia.

6 tipov ako rozmýšľať štíhlo v mraziarenských skladoch

Všetko, čo potrebujete vedieť o logistike v prostredí s regulovanou teplotou

Toyota Autopilot

Automatizované riešenia

Naše rady autopilotov a automatických vozíkov ponúkajú pokročilé riešenie pre efektívnejšiu manipuláciu s materiálom.

Přečítajte si viac >

Li-Ion riešenia Toyota

Teraz pre celý náš produktový rad ponúkame plne integrované riešenie s Li-ion batériami, ktoré kompletujeme v našich závodoch podľa prísnych kvalitatívnych štandardov Toyota TPS.

Prečítať viac >

Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.

Prečítajte si viac >

Žena sediaca za stolom s laptopom

Financovanie vašich vozíkov

Ponúkame komplexný rad finančných riešení, vďaka ktorým sa pokojne môžete sústrediť na vlastné podnikanie.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko