Maloobchod a sklad

Naše vozíky a riešenia sa skutočne používajú v každom sektore a prostredí. Maloobchod a sklady patria do sektoru, kde základom sú rýchlosť a efektivita. Našou misiou je vás podporiť v minimalizácii počtu prepráv a v maximalizácii rýchlosti v procesov od prijatia tovaru až do konečného bodu dodávky.

Dostupné riešenia

Dvaja muži jazdia na BT Reflex

Retraky skonštruované na vysoké výkony vo výškach

 • Najlepšie retraky vo svojej triede
 • Najlepší výhľad a ergonómia na trhu
 • Výška zdvihu až do 13 m

Rad retrakov BT Reflex vám poskytuje najlepšiu výkonnosť na trhu vysokou rýchlosťou zdvihu nákladu a jeho plynulým pohybom až do výšky 13 m. Inovovaná konštrukcia zdvíhacieho zariadenia a priehľadná strieška poskytujú skvelý výhľad a produktivitu vo výškach. Aj reziduálna nosnosť je najlepšia vo svojej triede, čo znamená maximálnu flexibilitu vo vašich prevádzkach.

Prezrite si celý produktový rad >

Vodič baliaci tovar na BT Optio

Manuálne a poloautomatizované vychystávacie vozíky najlepšie vo svojej triede

 • Vidlice až do 3,5 m
 • Vychystávacie vozíky pre nízku a vysokú úroveň
 • K dispozícii s diaľkovým ovládaním

Rad vychystávacích vozíkov BT Optio je navrhnutý na produktívne vychystávanie vo všetkých výškach: od prvej úrovne až po najvyššie úrovne do výšky 12 metrov. Vozíky sú navrhnuté na ľahké nastupovanie/vystupovanie a pohodlie vodiča, dokonca aj v stiesnených priestoroch. Vychystávacie vozíky pre nízke úrovne pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti môžu byť vybavené diaľkovým ovládaním.

Zistite si viac o vychystávacích vozíkoch >

Správa flotily I_Site preberá kontrolu

 • Zabezpečí maximálne využitie vašej flotily
 • Podporí vašu kultúru bezpečnosti
 • V prevádzke pre viac ako 40 000 strojov

Nie je jednoduché zabezpečiť hladký chod všetkých prevádzok a mať všetko pod kontrolou. Predstavte si, že môžete zabezpečiť, aby vaši vodiči museli pred spustením vozíka prejsť zoznam predprevádzkových kontrol, alebo že môžete byť upozornený zakaždým, akonáhle sa niečo prihodí. Objavte množstvo výhod nášho oceneného riešenia I_Site.

Takto I_Site funguje >

Toyota technician servicing a truck

Balíček kompletného servisu maximalizuje dobu bezporuchovosti

 • Špecializovaní technici pre vašu lokalitu
 • Schopní servisovať celú vašu flotilu
 • Servisný koncept na základe princípov TPS

Minimalizuje prestoje, riziko a náklady pri maximalizácii bezpečnosti, takže sa môžete plne venovať vášmu podnikaniu. Nakoľko spokojnosť zákazníka je našou prioritou číslo jedna, vieme servis prispôsobiť presne vašim očakávaniam a byť na mieste vždy, keď nás budete potrebovať.

Zistite si viac o servise z Toyoty >

Financovanie vášho vozíka

Financovanie vášho vozíka

Náš komplexný rad finančných riešení vás zbaví starostí, takže sa môžete plne venovať svojmu podnikaniu

Prečítajte si viac >

Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.

Prečítajte si viac >

Vozík na prenájom v sklade

Prenajmite si vozík

Potrebujete vozík práve teraz, na krátke alebo dlhšie obdobie a hľadáte nákladovo efektívne riešenie? Na splnenie vašich potrieb vám vieme ponúknuť niekoľko odlišných alternatív.

Prečítajte si viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko