Overený jazdený vozík vs. pôvodný stav. Ktorý z nich vám viac vyhovuje?

Spoločnosť Toyota Material Handling ponúka svojim zákazníkom okrem nových vozíkov značiek TOYOTA A BT aj možnosť nákupu jazdeného vozíka. Dôvod je veľmi jednoduchý. Tento produkt je na trhu, podobne ako jazdený osobný automobil, veľmi žiadaný. Denne dokonca registrujeme niekoľko podobných požiadaviek zákazníkov. Pristupujeme k nim seriózne a zodpovedne.

Existuje veľa situácií, v ktorých môže byť nákup jazdenej techniky najlepším riešením pre podnikanie. Môže sa stať, že zákazník potrebuje vozík ihneď, no pred prenájmom uprednostňuje kúpu. Alebo vozík potrebuje len nárazovo. Práve v týchto prípadoch predstavuje jazdený vozík výhodný pomer kvality a ceny. Aj väčšie organizácie môžu profitovať z jazdených vozíkov, ktoré dopĺňajú flotilu vozíkov. Môže to priniesť určitú mieru flexibility do celého logistického reťazca.  

Overený jazdený vozík – nákup s dôverou a bez starostí

Naša záruka kvality vychádza z faktu, že vozíky, ktoré ponúkame pod označením „overený jazdený vozík”, sú značky TOYOTA a BT. Tieto riešenia servisovali naši technici a používali výhradne originálne náhradné. To znamená, že počas celého pracovného cyklu vozíka sa používali iba kvalitné diely značiek TOYOTA a BT.

 

Bez akýchkoľvek pochybností si tak môžete byť istí kvalitou vozíka s označením „overený jazdený vozík”, a to aj bez znalostí pomerne komplikovaného hodnotiaceho systému, ktorý hodnotí vozíky podľa úrovní kvality. Znamená to tiež, že každý jazdený vozík s týmto označením je pripravený v individuálnom programe, založenom na dôverných znalostiach vozíka. Sme presvedčení, že tieto opatrenia zaručia kvalitu, bezpečnosť a vysoký výkon vozíka. Poskytnú tiež výhodný pomer kvality a ceny.

 

Pôvodný stav vozíka – riešenie pre príležitostné využitie

Najmä začínajúci podnikatelia zvažujú, či nie je kúpa čo i len staršej jazdenej techniky priveľkým luxusom, ktorý nadmerne zaťaží ich biznis. Predsa len – aby sa biznis rozhýbal, treba finančné prostriedky prioritne investovať do tovaru, ktorý je predmetom podnikania. Ak je však manipulácia s bremenom nevyhnutná a relatívne málo frekventovaná, často iba niekoľko krát mesačne, alternatívnym riešením je kúpa vozíka v inom ako v 100 % technickom stave.

 

V praxi to znamená, že je vozík plne funkčný. Má však drobné optické závady či tolerovateľné nedostatky. Napríklad pôvodné vidlice, kolesá, sedadlo či napríklad hadice hydraulických komponentov. Naopak, únik prevádzkových kvapalín, pochybný stav bŕzd, riadenia či iných život ohrozujúcich je neakceptovateľný.

 

Vozík v pôvodnom stave sa zvyčajne ponúka bez záruky, resp. so zárukou niekoľkých dní.  Zákazníka takýto vozík obyčajne nereprezentuje a výmenou získava vozík za veľmi prijateľných finančných podmienok.

Vyskúšaj ho skôr ako kúpiš (Try before you buy)

Aby sme rozptýlili obavy zákazníkov, ktorí majú pochybnosti o plnej funkčnosti vozíkov v overenom/pôvodnom technickom stave a jednotlivých benefitoch, zvyčajne ponúkame možnosť vyskúšať si ho. A to nielen v areáli predávajúceho na desiatky minút, ale aj v reálnych podmienkach priamo u zákazníka. Naše skúsenosti potvrdzujú, že zákazník takéto riešenie zvyčajne uvíta, keďže sa k jeho funkčnosti môže vyjadriť aj samotná obsluha vozíka v reálnom pracovnom cykle. Nie nadarmo jedno slovenské príslovie vraví: Viac hláv – viac rozumu.

Finančné riešenia z jedného domu

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Toyota Material Handling Slovensko ponúka svojim zákazníkom vlastný program finančného riešenia prostredníctvom splátkového kalendára, ktorý je obľúbený najmä u začínajúcich podnikateľov. Pravidelné mesačné splátky, rozložené do niekoľkých mesiacov, umožnia naplánovať finančné toky tak, aby boli náklady a výnosy v rovnováhe. Schválenie takéhoto riešenia sa realizuje prakticky na počkanie, no vyžaduje spoluprácu oboch strán.

Vymazať všetko