Financovanie

Financovanie od spoločnosti Toyota Material Handling Commercial Finance poskytuje komplexný sortiment finančných riešení pre zariadenia od Toyoty. Vás zbaví starostí a vy sa pokojne môžete venovať hlavnému predmetu vášho podnikania.
Dvaja muži v konferenčnej miestnosti

Financovanie v maloobchode

  • Operatívny a finančný lízing
  • Kúpa na splátky a riešenia úverov
  • Dostupné s originálnou údržbou, opravami a poistením od spoločnosti Toyota

Zariadenie, ktoré chcete používať, je na základe lízingovej zmluvy zakúpené spoločnosťou Toyota Material Handling Commercial Finance. Za využívanie tohto zariadenia platíte mesačné splátky. K mesačným splátkam môže byť pribalená originálna údržba od Toyoty, rovnako aj opravy a poistenie zariadenia. Na konci dohodnutého obdobia využívania zariadenia máte tri možnosti: odkúpenie zariadenia, predĺženie zmluvy alebo vrátenie zariadenia.

Priamo vám ponúkame naše lízingové zmluvy v rôznych variantoch, podľa podmienok na miestnom trhu v zmysle operatívneho a finančného lízingu: Úplnú a Čiastočnú amortizáciu, Predaj, Spätný lízing a Kompletný servisný lízing. Pripomíname, že sortiment výrobkov a ponuka služieb sa môže meniť v závislosti od krajiny a nie všetky možnosti sú dostupné vo všetkých krajinách, vzhľadom na miestne regulácie a zákony.

Kľúče podávané z ruky do ruky

Priamo vám ponúkame naše lízingové zmluvy v rôznych variantoch, podľa podmienok na miestnom trhu v zmysle operatívneho a finančného lízingu: Úplnú a Čiastočnú amortizáciu, Predaj, Spätný lízing a Kompletný servisný lízing. Pripomíname, že sortiment výrobkov a ponuka služieb sa môže  meniť v závislosti od krajiny a nie všetky možnosti sú dostupné vo všetkých krajinách, vzhľadom na miestne regulácie a zákony.

Ak od začiatku plánujete vlastníctvo zariadení, podporíme vás kúpou na splátky a úverom.


Pri kúpnej zmluve na splátky Toyota Commercial Finances zakúpi vami vybrané zariadenia, ktoré chcete vlastniť, tie môžete používať výmenou za pravidelné splátky. Na rozdiel od lízingu, je po ukončení zmluvy prevod vlastníctva na vás realizovaný automaticky.

Samozrejme, k mesačným splátkam môže byť pribalená originálna údržba od Toyoty, rovnako aj opravy a poistenie zariadenia.

Dvaja muži sa v kancelárii rozprávajú o financovaní

Financovanie vo veľkoobchode

  • Stock Financing Solutions pre skladové zásoby a demo stroje
  • Finančné lízingy a úvery pre prenájom flotíl pod rámcovými zmluvami

Očakávate krátke dodacie termíny, chcete si prenajať zariadenia od spoločnosti Toyota Material Handling s rôznou dobou trvania, alebo chcete otestovať zariadenia v priestoroch zákazníka pred tým, ako dostanete definitívnu objednávku? Ako odpoveď na vaše potreby,Toyota Material Handling Commercial Finance poskytuje financovanie na miestnych trhoch prostredníctvom nezávislých dílerov.

Naše Stock Financing Solutions poskytuje istený revolvingový úver, ktorý vám umožní nakúpiť zariadenia od našich dílerov na sklad a demo účely a tak zabezpečiť váš pracovný kapitál. Toyota Material Handling Commercial Finance ponúka finančné lízingy a úvery pod rámcovou zmluvou na financovanie prenájmu zariadení Toyota s flexibilitou, akú potrebujete.

Vodič jazdiaci na BT Optio pre vychystávanie

Náš produktový rad

Pozrite sa na náš kompletný rad manipulačnej techniky, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.

Prečítajte si viac >

Vozík na prenájom v sklade

Prenajmite si vozík

Potrebujete vozík práve teraz, na krátke alebo dlhšie obdobie a hľadáte nákladovo efektívne riešenie? Na splnenie vašich potrieb vám vieme ponúknuť niekoľko odlišných alternatív.

Prečítajte si viac >

Použité vozíky v sklade

Kúpiť použitý vozík

Pomôžeme vám nájsť ideálny vozík, či nový nebo použitý. Podporte svoje podnikanie kvalitnými použitými vozíkmi!

Prečítajte si viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko