5 dôvodov, prečo by ste si mali vybrať jazdený vozík Toyota

V závislosti od vašich potrieb nemusí byť nový vysokozdvižný vozík vždy tou najlepšou voľbou. Jazdený vysokozdvižný vozík Toyota si môžete kúpiť s istotou, že počas celej svojej životnosti sú tieto vozíky udržiavané našimi certifikovanými technikmi a používané sú výhradne originálne náhradné diely Toyota.

Tu je 5 dôvodov, prečo by ste si mali vybrať jazdený vozík Toyota:

  1. Vždy to najlepšie: vedeli ste, že Toyota Material Handling ponúka širokú škálu jazdených vysokozdvižných vozíkov? Vďaka našej medzinárodnej sieti sme vždy schopní nájsť pre vašu spoločnosť to najlepšie. Všetky jazdené vozíky sú kontrolované a udržiavané našimi certifikovanými technikmi.
  2. Online obchod: prenajať alebo kúpiť jazdený vozík nebolo nikdy také ľahké. Môžete navštíviť našu webovú stránku a prehliadnuť náš online obchod alebo sa obrátiť na niektorého z našich obchodných zástupcov. Webový obchod vám tiež umožňuje zvoliť si ponuku služieb, ktorá vyhovuje vášmu podnikaniu.
  3. Overené jazdené vozíky: všetky naše jazdené vozíky sú vyčistené a následne skontrolované. Kontrolu vykonáva certifikovaný technik a nakoniec v prípade potreby vozíky dostanú novú vrstvu náteru, aby vyzerali ako nové. Tento jedinečný proces vrátane záverečnej kontroly je dôvodom, prečo nazývame naše jazdené vozíky „Overené“ jazdené vozíky.
  4. Údržba iba s originálnymi dielmi Toyota: výroba vozíkov Toyota prebieha na princípe výrobného systému Toyota Production System (TPS). Počas svojho životného cyklu vozíky udržiava certifikovaný technik Toyota, ktorý používa iba originálne diely Toyota. 
  5. Záruka a servisná zmluva: Sme schopní ponúknuť rôzne záručné a servisné riešenia, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Naši obchodní zástupcovia vám radi poradia, aké riešenie je najlepšie. 

 

Autor - Chresten-Udo Gneiting

Chresten-Udo je senior manažér pre TMHE Used Business, ponúka zákazníkom kvalitné renovované schválené ojazdené vozíky a prevádzkuje Used Trade Facility

Vymazať všetko