Objavte našu štíhlu víziu v inteligentnej budúcnosti

Inteligentné vozíky od Toyoty

Pripojte svoje vozíky, aby ste mali kontrolu nad svojimi prevádzkovými operáciami

  • Všetky skladové vozíky objednané po 1. októbri 2018 sú inteligentné vozíky
  • Integrovaný hardvér telematickej jednotky ako štandard
  • Jednoducho prejdite na plnú verziu systému I_Site.

Inteligentné vozíky sú vybavené hardvérom telematickej jednotky pre jednoduché pripojenie k aplikácii systému I_Site, ktorá vám umožní monitorovať využitie vozíkov a správanie vodičov. Jedným jednoduchým kliknutím môžete aktivovať technológiu, ktorá vám umožní monitorovať vaše prevádzkové operácie a využívať tieto údaje na zlepšenie oblastí, ktoré si želáte zlepšiť.

„Štíhla“ (lean) logistika a nepretržitý tok sú teraz výzvou a budú ešte väčšou výzvou v budúcnosti. Naše riešenie? Tímová práca medzi vozíkmi vďaka umelej inteligencii, posielanie správnych vozíkov na správne miesto v správnom čase. Čas a priestor sú výsledkom maximálnej pridanej hodnoty pre prevádzkové operácie s extrémnou optimalizáciou a nulovým plytvaním energie.

Pre viac príbehov o inováciách navštívte náš blog >

Náš prístup Logiconomi

Použite štíhle myslenie v logistike

  • Pracujeme s našimi partnermi na najnovších trendoch
  • Dávame odpovede
  • Inšpirujeme do budúcnosti

Myslenie v intenciách Logiconomi nás vedie ku kladeniu otázok a hľadaniu správnych odpovedí - k spolupráci so zákazníkmi a ostatnými, dopredu mysliacimi spoločnosťami, na identifikácii budúcich potrieb a vývoji výrobkov a služieb, ktoré budú spĺňať tieto požiadavky.

Prečítajte si celý príbeh: Ako štíhle myslenie a inteligentné vozíky riešia výzvy súčasnej logistiky >

Spolupráca pre budúcnosť

Logistické riešenia dnes a zajtra

Po globálnych trendoch, ako je elektronický obchod a digitalizácia, sa odvetvie manipulačnej techniky rýchlo mení a prispôsobuje. Preto spolupracujeme s partnermi, ako je naše sesterská spoločnosť Vanderlande a Microsoft na logistických riešeniach pre dnešok aj zajtrajšok.

Mladistvé a inovatívne myslenie pre manipuláciu s materiálom

Súčasťou tohto prístupu je program študentských ocenení Logiconomi, ktorý má podporiť svieže, mladistvé a inovatívne myslenie pre manipuláciu s materiálom. Začala sa súťaž Toyota Logistic Design Competition, ktorá privítala nové nápady. Po svojom úspechu bol zavedený model Toyota Logistics Engineering Challenge, ktorý vyzval študentov - inžinierov k vytvoreniu inovatívnych, ale uskutočniteľných technických riešení.

„LOGICONOMI“ konvencia

Uznávame, že musíme mať otvorenú myseľ a byť agilní, pokiaľ ide o budúce trendy v logistických technológiách, a na dosiahnutie tohto cieľa je nevyhnutná spolupráca so zákazníkmi a podobne zmýšľajúcimi dodávateľmi. Naším cieľom je spolupracovať s našimi zákazníkmi, aby sme sa podelili o naše myslenie a pomohli im zvýšiť efektivitu v každom štádiu procesu. Je to pre nás prebiehajúci proces – nazývame to „Logiconomi“. Naša „Logiconomi“ konvencia nám pomohla zdieľať naše nápady, získať cennú spätnú väzbu a zdieľať naše „štíhle“ (lean) myslenie so zákazníkmi.

Náš prístup Logiconomi

Náš prístup Logiconomi

Predvídateľný prístup k rozvoju efektívnych, ekonomických logistických procesov, zahŕňajúci postupy, inovácie a spoluprácu.

Prečítajte si viac >

Autopilot pri horizontálnom transporte

Automatizované riešenia

Naše rady automatizovaných vozíkov a nosičov nákladu ponúkajú vyspelé a flexibilné riešenie pre efektívnejšiu a hospodárnejšiu manipuláciu s tovarom.

Prečítajte si viac >

SAS logo na vysokozdvižnom vozíku zblízka

Systém aktívnej stability (SAS)

Táto inovácia prispieva k vyššej bezpečnosti a pomáha znižovať náklady na vodiča a škody, monitorovaním činnosti vozíka.

Prečítajte si viac >

Vodič lithium-ion vozíka v sklade

Náš jedinečný rad s lítium-iónovými batériami

Je dokázané, že lítium-iónové batérie sú o 30% energeticky efektívnejšie ako olovené batérie, pričom majú výrazne nižšie emisie CO2

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko