Sprievodca

Máme tu pre Vás niekoľko užitočných sprievodcov, ktoré môžu pomôcť s výberom správneho produktu, náhradných dielov pre vaše operácie. Kliknite na jedného zo sprievodcov nižšie a dozviete sa viac.

Ručné paletové vozíky sprievodca

BT Lifter od Toyoty vám zníži náklady a zvýši efektivitu. Spoľahlivé riešenie manipulácie s materiálom.

Prečítajte si viac >

12 dôvodov prečo kúpiť BT Lifter

Ručné paletové vozíky BT stanovujú štandardy spoľahlivosti a výkonu už viac ako 60 rokov. Dnešný rad BT Lifter od Toyota Material Handling udržuje tieto hodnoty.

Prečítajte si viac >

Výber elektrických paletových vozíkov

Výber správneho paletového vozíka nie je vždy jendoduchý. Pomôžeme a ukážeme vám najdôležitejšie veci, na ktoré je nutné myslieť pri kúpe elektrického paletového vozíka.

Prečítajte si viac >

Sprievodca výberom kolies

Váš vozík vyžaduje správny typ koliesok. Výber závisí na vašej aplikácii a prostredí, v ktorom sa paletový vozík používa.

Prečítajte si viac >

Sprievodca elektrickými vozíkmi

Postupujte podľa tohto sprievodcu a nájdite ten najlepší vozík pre vašu firmu. Zároveň poskytuje prístup k užitočným informáciám a prehľadom.

Spustiť sprievodcu >>

Sprievodca zostatkovou kapacitou

Aby ste si boli istí, že kupujete správny vozík pre svoje prevádzky, vytvorili sme túto príručku, kde vám povieme, čo potrebujete vedieť o skutočnej kapacite zdvihu vozíka, o zostatkovej kapacite.

Zistiť viac>>

Sprievodca zdvíhacími zariadeniami

Aké sú kritériá na definovanie správneho typu zdvíhacieho zariadenia - veže? Poadíme Vám v tejto príručke.

Prečítajte si viac >>

Very-Narrow-aisle truck in warehouse

Sprievodca šírkami uličiek

Šírka uličky vysokozdvižného vozíka je dôležitým faktorom, ktorý treba vziať do úvahy pri kúpe vysokozdvižného vozíka alebo pri výstavbe nového skladu.

Prečítajte si viac >>

operátor ťahá nízkozdvižný vozík s plnou paletou

Sprievodca paletami

Palety sú stále najbežnejším nosičom nákladu na prepravu tovaru vysokozdvižnými vozíkmi. Zistite viac o dostupných veľkostiach a materiáloch.

Prečítajte si viac >>

8 tipov pre kúpu paletového vozíka

Keď kupujete vozík prvýkrát, nemusí byť úplne zrejmé, na ktoré kritériá je dobré sa zamerať. S týmto sprievodcom vám pomôžeme začať.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko