Servisný technik z Toyoty kontroluje a opravuje vozík BT Levio

Servis vzv: Ako môžu prispieť inteligentné vozíky k maximálnej prevádzkyschopnosti?

Potrebujete efektívnu logistiku, ktorá udrží váš podnik v chode, a to je možné len vtedy, ak sú vozíky funkčné a v prevádzke. Vďaka šikovným vozíkom vám s tým môžeme pomôcť: s využitím dát získaných prostredníctvom telematiky dokážeme zlepšiť servis vášho vozíka. Pripojené vozíky vám tiež umožnia prechod na proaktívny servis, v rámci ktorého budú vozíky opravené ešte skôr, než sa môže čokoľvek prihodiť. Cieľom je nulová poruchovosť. Tu sa dozviete, ako môže inteligentný vozík vďaka lepšiemu servisu prispieť k maximálnej prevádzkyschopnosti.
I_Site aplikacia na mobilnom telefóne v sklade

1. Rýchle a efektívne plánovanie servisu

Efektívny servis je jednou zo základných hodnôt Servisného konceptu Toyota TSC, vychádzajúceho z princípov výrobného systému Toyota TPS. Kľúčom k efektívnemu servisu  vozíka je konektivita. Vďaka nášmu štíhlemu prístupu k servisu vám môžeme ponúknuť lepšie plánovanie servisu, väčšiu pridanú hodnotu a menej plytvania (MUDA). Výsledkom je celkové zvýšenie efektivity vašich logistických operácií.

Ak pripojíte šikovný vozík prostredníctvom aplikácie I_Site, môžete požiadať o servis priamo z aplikácie. Ste tak v priamom kontakte so servisným tímom a môžete dokonca odoslať obrázok alebo správu. Pri pripojení k servisným systémom Toyota sú k dispozícii aj údaje o servisných nákladoch.

Servisný technik pracuje s platformou T-Stream

2. Prehľad v reálnom čase pre servisných technikov

Medzi výhody upgradu vašich inteligentných vzíkov na I_Site patrí možnosť prepojenia s T-Stream, novou mobilnou servisnou platformou Toyota určenou technikom. Tento servisný nástroj môže servisným technikom sprístupniť integrované dáta z pripojených vozíkov a zvýšiť tak efektivitu servisu. Technici v teréne, vybavení presnými informáciami o reálnom stave, môžu zabezpečiť riadne a efektívne fungovanie zariadenia a overiť počet prevádzkových hodín na diaľku. To eliminuje zbytočné servisné návštevy a umožní lepšie plánovanie, čo v dôsledku vedie k nižším servisným nákladom. T-Stream tiež umožňuje efektívnejší servis inteligentných vozíkov, s možnosťou aktualizácií na diaľku a údržbou založenou na aktivite vozíka. To znamená menej prestojov a tým pádom nižšie celkové náklady na vlastníctvo.

3. Maximálna prevádzkyschopnosť

Ak máte už dnes inteligentný vozík, môžete začať s meraním. To vám otvára priestor pre lepší servis a do budúcnosti aj možnosť proaktívneho servisu, ktorý pre vás môže byť neoceniteľnou konkurenčnou výhodou. Výsledkom sú menšie prestoje vo vašich prevádzkach, ktoré tak budú produktívnejšie a efektívnejšie, čo vám ušetrí čas aj peniaze.

V blízkej budúcnosti budeme schopní vďaka údajom z telematiky meniť náš obchodný model a lepšie ho prispôsobovať potrebám vášho podniku tak, aby sa vám vždy dostalo tej najlepšej podpory a poradenstva. To znamená vytvoriť spolu s vami optimalizovaný servisný model, ktorý s minimálnymi dopadmi na váš podnik zabezpečí maximálnu prevádzkyschopnosť a dostupnosť vašich zariadení.

 

Zistite viac o inteligentných vozíkoch
Manažér sledujúci I_Site na iPade

Správa flotily I_Site

I_Site pripája vašu flotilu, zbiera dáta a poskytne vám prehľad čo sa deje a odporučí vám ako optimalizovať vašu prevádzku.

Prečítajte si viac >

Inteligentný pripojený vozík

Prečítajte si viac o pripojenom a inteligentnom skladovom vozíku

Prečítať viac >

TSC hodiny

Toyota Service Concept

Naše nadšenie pre servis je najlepšie vyjadrený v princípoch konceptu Toyota Servis Concept, čo je štruktúrovaná metóda na optimalizáciu našich služieb.

Prečítajte si viac >

Servisní technici  kontrolujú Toyota vozík

Servis

Naše servisné plány zaistia fungovanie vášho podnikania a pomôžu lepšie využívať vaše vozíky akéhokoľvek typu. To vám umožní plánovať vašu činnosť s plnou dôverou!

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko