Skladujte viac a ušetrite viac so satelitnými vozíkmi od Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Europe predstavuje na európskom trhu nové prepravné riešenia Automatizované paletové dopravníky Toyota Radioshuttle a Toyota Autoshuttle sa pohybujú cez špecializované regálové systémy Toyota vysokou rýchlosťou, bezpečne a bez poškodenia tovaru. Tieto úložné systémy s vysokou hustotou vám umožňujú využívať až 80% úložného priestoru, zväčšujú úložný priestor a zvyšujú priepustnosť.

So satelitným vozíkom Autoshuttle sa rozširuje ponuka bezuličkového skladovania Toyota. Kyvadlová doprava rýchlym, bezpečným a efektívnym spôsobom ukladá a vykladá paletizovaný tovar do 1500 kg. Vylepšený Toyota Radioshuttle sa môže pohybovať s nákladom až do 1800 kg a je k dispozícii so systémom spávy flotily manipulačnej techniky Toyota a lítium-iónovými batériami, ktoré vydržia viac ako 16 hodín. Obidva shuttle zvyšujú produktivitu a efektivitu, najmä vo finančne náročných prostrediach, ako sú chladiarenské sklady.

Kyvadlová doprava ušetrí čas a náklady, pretože vodiči strávia menej času manipuláciou s paletami a vozíky sa tak môžu využívať efektívnejšie. Je to tiež flexibilný systém kompatibilný s pracovnými postupmi FIFO a LIFO, ktorý je ideálny na vyplnenie nevyužitého priestoru alebo vytvorenie vyrovnávacieho skladovania cez vychystávací tunel.

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi vám dávajú dnes dostupné riešenia a predstavujú našu víziu do budúcnosti.

Prečítajte si viac >

Autopilot pri horizontálnom transporte

Automatizované riešenia

Naše rady automatizovaných vozíkov a nosičov nákladu ponúkajú vyspelé a flexibilné riešenie pre efektívnejšiu a hospodárnejšiu manipuláciu s tovarom.

Prečítajte si viac >

Ľahké policové systémy

Regálové riešenia

Pomáhame optimalizovať obchod, znižovať náklady a zvyšovať produktivitu s optimálnym regálovým riešením.

Prečítajte si viac >

Toyota Radioshuttle v špecializovanom regálovom systéme

Toyota Radioshuttle

Máte záujem o naše poloautomatické nosiče nákladu? Vysokorýchlostné nosiče nákladu, pracujúce vo vnútri špeciálneho regálového systému a riadené pomocou diaľkového ovládania.

Prečítať viac >

Vymazať všetko