Skladujte viac a ušetrite viac so satelitnými vozíkmi od Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Europe predstavuje na európskom trhu nové prepravné riešenia Automatizované paletové dopravníky Toyota Radioshuttle a Toyota Autoshuttle sa pohybujú cez špecializované regálové systémy Toyota vysokou rýchlosťou, bezpečne a bez poškodenia tovaru. Tieto úložné systémy s vysokou hustotou vám umožňujú využívať až 80% úložného priestoru, zväčšujú úložný priestor a zvyšujú priepustnosť.

 

S automatickým vstupom do rodiny raketoplánov sa rozširuje ponuka úložného priestoru Toyota bez uličiek. Kyvadlová doprava rýchlym, bezpečným a efektívnym spôsobom ukladá a vykladá paletizovaný tovar do 1500 kg. Novo vylepšená Toyota Radioshuttle sa môže pohybovať až do 1800 kg a je k dispozícii so systémom riadenia vozového parku Toyota a lítium-iónovými batériami vydržajúcimi viac ako 16 hodín. Obidve kyvadlové dopravy zvýšia produktivitu a nákladovú efektívnosť, najmä v drahých prostrediach, ako sú chladiarenské sklady.

Kyvadlová doprava ušetrí čas a náklady, pretože vodiči strávia menej času manipuláciou s paletami a nákladné vozidlá sa môžu využívať efektívnejšie. Je to tiež flexibilný systém kompatibilný s pracovnými postupmi FIFO a LIFO, ktorý je ideálny na vyplnenie nevyužitého priestoru nad prepravným priestorom alebo vytvorenie vyrovnávacej pamäte cez vychystávací tunel.

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi vám dávajú dnes dostupné riešenia a predstavujú našu víziu do budúcnosti.

Prečítajte si viac >

Autopilot pri horizontálnom transporte

Automatizované riešenia

Naše rady automatizovaných vozíkov a nosičov nákladu ponúkajú vyspelé a flexibilné riešenie pre efektívnejšiu a hospodárnejšiu manipuláciu s tovarom.

Prečítajte si viac >

Ľahké policové systémy

Regálové riešenia

Pomáhame optimalizovať obchod, znižovať náklady a zvyšovať produktivitu s optimálnym regálovým riešením.

Prečítajte si viac >

Toyota Radioshuttle v špecializovanom regálovom systéme

Toyota Radioshuttle

Máte záujem o naše poloautomatické nosiče nákladu? Vysokorýchlostné nosiče nákladu, pracujúce vo vnútri špeciálneho regálového systému a riadené pomocou diaľkového ovládania.

Prečítať viac >