Skladujte viac a ušetrite viac so satelitnými vozíkmi od Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Europe predstavuje na európskom trhu nové prepravné riešenia Automatizované paletové dopravníky Toyota Radioshuttle a Toyota Autoshuttle sa pohybujú cez špecializované regálové systémy Toyota vysokou rýchlosťou, bezpečne a bez poškodenia tovaru. Tieto úložné systémy s vysokou hustotou vám umožňujú využívať až 80% úložného priestoru, zväčšujú úložný priestor a zvyšujú priepustnosť.

 

S automatickým vstupom do rodiny raketoplánov sa rozširuje ponuka úložného priestoru Toyota bez uličiek. Kyvadlová doprava rýchlym, bezpečným a efektívnym spôsobom ukladá a vykladá paletizovaný tovar do 1500 kg. Novo vylepšená Toyota Radioshuttle sa môže pohybovať až do 1800 kg a je k dispozícii so systémom riadenia vozového parku Toyota a lítium-iónovými batériami vydržajúcimi viac ako 16 hodín. Obidve kyvadlové dopravy zvýšia produktivitu a nákladovú efektívnosť, najmä v drahých prostrediach, ako sú chladiarenské sklady.

Kyvadlová doprava ušetrí čas a náklady, pretože vodiči strávia menej času manipuláciou s paletami a nákladné vozidlá sa môžu využívať efektívnejšie. Je to tiež flexibilný systém kompatibilný s pracovnými postupmi FIFO a LIFO, ktorý je ideálny na vyplnenie nevyužitého priestoru nad prepravným priestorom alebo vytvorenie vyrovnávacej pamäte cez vychystávací tunel.

Toyota Autoshuttle skladovanie paliet

Satelitné riešenie tiež podporuje koncept  Lean od  Toyoty. Radioshuttle je inteligentný nosič, ktorý môže byť pripojený k WMS alebo spolupracovať  s automatickými vysokozdvižnými vozíkmi  systému Autopilot . Inteligentný softvér “Order Manager “, slúži na spracovanie objednávok, sleduje presnú polohu satelitného vozíka a tovaru a zabezpečuje plynulý tok tovaru presunutím satelitného vozíka  na práve spracovávanú objednávku dodávky tovaru. Toto plne automatizované vysokohustotné skladové riešenie ponúka úplnú kontrolu nad pohybmi v sklade  s minimálnym rizikom straty alebo poškodenia tovaru a maximálnou  efektivitou ,ktorá výrazne znižuje prevádzkové náklady.

Všetky regálové a satelitné systémy sú skonštruované tak aby zabezpečovali  maximálnu prevádzkyschopnosť  a sú plne podporované európskou servisnou sieťou spoločnosti Toyota, poskytujúcou kvalitu a know-how.

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi vám dávajú dnes dostupné riešenia a predstavujú našu víziu do budúcnosti.

Prečítajte si viac >

Autopilot pri horizontálnom transporte

Automatizované riešenia

Naše rady automatizovaných vozíkov a nosičov nákladu ponúkajú vyspelé a flexibilné riešenie pre efektívnejšiu a hospodárnejšiu manipuláciu s tovarom.

Prečítajte si viac >

Ľahké policové systémy

Regálové riešenia

Pomáhame optimalizovať obchod, znižovať náklady a zvyšovať produktivitu s optimálnym regálovým riešením.

Prečítajte si viac >

Toyota Radioshuttle v špecializovanom regálovom systéme

Toyota Radioshuttle

Máte záujem o naše poloautomatické nosiče nákladu? Vysokorýchlostné nosiče nákladu, pracujúce vo vnútri špeciálneho regálového systému a riadené pomocou diaľkového ovládania.

Prečítať viac >