Najlepší ručný vozík všetkých čias!

Vozíky BT Lifter od Toyoty predstavujú cenovo výhodné, inovatívne a spoľahlivé riešenie manipulácie.
Vhodné pre manipuláciu nákladu vo všetkých typoch aplikácií, vrátane prostredia vyžadujúcieho nízku hladinu hluku, korozívnych prostredí alebo vlhkých prostredí, rad vozíkov BT Lifter je globálnym štandardom pre ručnú manipuláciu paliet.
Vozíky BT Lifter sú schopné za svoju životnosť vykonať viac ako 100 000 zdvihov; nepopierateľný úspech pre vozík, ktorý sa prvýkrát objavil takmer pred 70 rokmi.
Ak vezmeme do úvahy doživotnú záruku na rám vozíka a nízke prevádzkové náklady, ktoré súvisia s dlhou životnosťou a maximálnou funkcionalitou, nie je ťažké pochopiť, prečo sa celosvetovo predalo viac ako 3 340 000 vozíkov BT Lifter.

Kúpiť BT Lifter

Prevedieme vás radom našich ručných vozíkov

Naše vozíky sú navrhnuté pre bezpečnú a spoľahlivú službu po celú dobu ich dlhej životnosti. Pomocou veľmi presných a prísne kontrolovaných testov sme merali, koľko cyklov je schopný vozík BT Lifter spoľahlivo vykonať. Pri priamom porovnaní sa ukázalo, že väčšina paletových vozíkov musela byť až päťkrát vymenená, aby zvládla rovnaký počet cyklov ako naše vozíky. BT Lifter prešiel desaťročiami vývoja. Prečítajte si viac o rôznych prevedeniach našich ručných vozíkov. Máme veľa rôznych modelov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre špecifické použitie niektorých prevádzok.

Až o 67% menej námahy!

BT Pre Lifter je jenou za našich nedávnych inovácií, vozík pre "rýchly rozjazd" uľahčí rozjazd aj s ťažkým nákladom. Jednoduchým pohybom páčky na rukoväti poskytnete cez páku dostatok energie, aby sa aj plne naložený vozík ľahko rozbehol, úspora potrebnej sily je až 67%.

Kúpiť BT Pro Lifter

Odvážte náklad priamo pri manipulácii

Ponúkame paletový vozík s "indikátorom váhy", ktorý slúži k orientačnému váženiu nákladu s odchýlkou +/- 20 kg, ak potrebujete presnú váhu, pozrite sa aj na náš paletový vozík s váhou.

Kúpiť paletový vozík s váhou

Vozíky s prizdvihom

Vozík BT High Lifter prevezie náklad ľahko a rýchlo, rovnako ako iný paletový vozík, vidlice však môže zdvihnúť do ergonomickej výšky pre ľahký preklad nákladu alebo poslúži ako polohovateľný pracovný stôl.

Kúpiť BT Lifter s prizdvihom

Do vlhkých/korozívnych/hygienických prevádzok

Nerezové paletové vozíky BT Lifter sú vyrobené z vysoko kvalitnej a odolnej nerezovej ocele, ktorá je vhodná do korozívnych prostredí a v aplikáciách, ktoré vyžadujú vysokú úroveň hygieny. Vo vlhkých prevádzkach možno použiť pozinkovaný paletový vozík BT Lifter.

Kúpiť nerezový alebo galvanizovaný BT Lifter

Motorizovaný pohyb nákladu

Pre takmer beznámahový transport tovaru ponúkame BT Pre Lifter so zabudovaným motorom. Náklad až do hmotnosti jednej tony môže byť prevezený stlačením tlačidla.

Kúpiť motorový BT Pro Lifter

Pssssst!!! Manipulácia potichu

Odhlučnená verzia vozíka BT Lifter neprekračuje pri manipulácii hlasitosť 60 dB, je preto ideálny pre manipuláciu v noci alebo v obývaných oblastiach. Od roku 2012 nesú vozíky BT Lifter v odhlučnenej verzii označenie Quiet Mark.

Kúpiť Odhlučnený BT Lifter

Znížená výška vidlíc

Nízky BT Lifter má zníženú výšku vidlíc až na 75 mm, táto výška je ideálna pre použitie s nízkymi paletami alebo policami pre maximálne využitie miesta, nech už ide o jednoduché nebo zdvojené vidlice.

Kúpiť Nízky BT Lifter

Len 2 zábery pumpou!

Paletové vozíky BT Lifter sú dostupné aj s "rýchlozdvihom", to znamená, že stačia len dva zábery pumpou na zdvihnutie palety. S rychlozdvihom je dostupný aj model BT Pro Lifter, ktorý vám tiež uľahčí tiež rozjazdy.

Kúpiť BT Lifter s rýchlozdvihom

12 dôvodov prečo kúpiť BT Lifter

S paletovými vozíkmi máme viac ako 60 rokov skúseností naprieč rôznymi aplikáciami, naše časom preverené a odolné vozíky vám šetria náklady.

Prezrite si všetky dôvody

Prečo kupovať Toyotu?

Sme hrdí na to, že sme svetovou jednotkou v produkcii manipulačnej techniky tej najvyššej kvality. Prečítajte si viac o výhodách spolupráce s nami.

Prečítať viac

Možnosti prenájmu Toyota

Možnosti prenájmu Toyota

Vozík si môžete prenajať na ľubovoľné obdobie. Či sú to dni, týždne alebo mesiace, či máte prenájom naplánovaný dlho alebo ide o neočakávanú udalosť, na nás sa môžete spoľahnúť.

Prečítajte si viac o prenájme

Potrebujete pomoc?

Snažíme sa vám komunikáciu s nami uľahčiť. Môžete si vybrať, či použijete email, živý chat alebo telefón, sme tu pre vás každý pracovný deň od 8 do 16:00 hod.

Kontaktujte nás

Vymazať všetko