Toyota t-mote riešenie s diaľkovým ovládaním

Vychystávacie vozíky Toyota vybavené funkciou diaľkového ovládania t-mote zvyšujú produktivitu v procese vychystávania, zlepšujú ergonómiu znížením únavy obsluhy a prispievajú k bezpečnejšiemu pracovnému prostrediu.

Čo je to riešenie Toyota t-mote?

Vychystávanie objednávok je opakovaná a časovo náročná činnosť. Operátori často nastupujú a vystupujú z vozíka, aby vzdvihli tovar a presunuli sa s vozíkom na ďalšie miesto vychystávania. Vychystávací vozík BT Optio OSE250 s funkciou diaľkového ovládania t-mote umožňuje vodičovi pohybovať sa vpred bez toho, aby musel na vozíku jazdiť. Obsluha môže s malým diaľkovým ovládačom ovládaným jedným prstom jednoducho posúvať vozík v uličke. Toto ľahké a efektívne riešenie s voľnými rukami umožňuje obsluhe ísť za alebo vedľa vozíka, čím sa zabezpečí, že je obsluha vždy pripravená na vyskladnenie tovaru z regálu na nosič nákladu.

Ako môže t-mote pomôcť vašej prevádzke?

  • Produktivita

Koncept diaľkového ovládania skracuje čas pracovného cyklu, čo zase zvyšuje produktivitu vychystávania obsluhy a vytvára plynulejší priebeh vychystávania. V porovnaní s ručne vedeným vychystávacím vozíkom môže použitie vozíkov s diaľkovým ovládaním zvýšiť produktivitu pri rovnakých cykloch vychystávania o 20%.

  • Ergonómia

Minimalizovanie potreby neustáleho nastupovania a vystupovania z vozíka znižuje riziko zranenia a únavy obsluhy. Taktiež umožňuje obsluhe mať voľné ruky pre vychystávanie tovaru, keďže používa len malé diaľkové ovládanie, ktoré sa aktivuje prstom.

  • Bezpečnosť

Vozík je vybavený bezpečnostnými skenermi, ktoré detegujú predmety do vzdialenosti 1 m pred vozíkom a spôsobia automatické zastavenie alebo úpravu jeho dráhy, aby sa zabránilo riziku kolízií a nehôd. V režime diaľkového ovládania sa vozík pohybuje rýchlosťou 4 km/h a výstražné svetlo bliká, aby upozornilo okolostojacich na pohyb vozíka.

  • Náklady

Kontrolované zrýchlenie a rýchlosť majú za následok menšie opotrebenie kľúčových komponentov, predĺženie ich životnosti a zníženie nákladov na servis. Výsledkom kontroly chodu vozíka je zníženie spotreby energie o 10%, čo môže tiež ušetriť náklady.

Kontaktujte nás
Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.

Prečítajte si viac >

Nízkoúrovňový vychystávací vozík v sklade

Vychystávacie vozíky

Naše vychystávacie vozíky sú ideálne pre všetky úrovne vychystávania. Tieto vozíky sú rýchle, výkonné, produktívne a ponúkajú výbornú ergonómiu.

Prečítajte si viac >

Autopilot pri horizontálnom transporte

Automatizované riešenia

Naše rady automatizovaných vozíkov a nosičov nákladu ponúkajú vyspelé a flexibilné riešenie pre efektívnejšiu a hospodárnejšiu manipuláciu s tovarom.

Prečítajte si viac >

Maloobchod a skladovanie

Môžeme vám pomôcť minimalizovať počet prepravných pohybov a maximalizovať rýchlosť manipulácie, od prijatia tovaru až po finálnu distribúciu.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko