Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Naše servisné plány zaistia fungovanie vášho podnikania a pomôžu lepšie využívať vaše vozíky akéhokoľvek typu. To vám umožní plánovať vašu činnosť s plnou dôverou. Pomôžeme vám pripraviť servisný plán presne podľa vašich potrieb, alebo si môžete vybrať z našich 6 servisných balíkov.

Toyota Service Concept

Naše nadšenie pre servis je dané tým, že vaše potreby ako zákazníka sú našou prioritou. Hodnoty, ktoré aplikujeme v našich službách sú štruktúrované v koncepte Toyota Service Concept. Indikujú, ako naša servisná ponuka pomáha zefektívniť vaše podnikanie. 

 

"Servisný technik, ktorý prichádza na pravidelné návštevy, je zdatný profesionál a je mimoriadne efektívny. Pri osobnom stretnutí ma napĺňa dôverou, že vozík bude v prevádzke čo najskôr. Je prínosom pri vašom podnikaní. "

Viac o Toyota Service Concept >

Ako nás hodnotia zákazníci

Čo je dôležité pre našich zákazníkov?

Prostredníctvom uznávanej metodiky sa pýtame našich zákazníkov, čo je pre nich dôležité a aké je naše pôsobenie: Net Promoter Score (index spokojnosti zákazníkov) nám umožňuje porovnávať našu výkonnosť. 

 

Odkedy je servis kľúčovým parametrom, je pre našich zákazníkov dôležité, aby oprava bola rýchla, urobená pri prvej návšteve a boli dostupné potrebné dielce.

 

Každý mesiac zozbierame viac ako 1 500 zákazníckych prieskumov, ktoré nám umožňujú kontinuálne zlepšovať naše služby. Týmto spôsobom pomáhame našim zákazníkom zvyšovať produktivitu a  regulovať náklady. 

0
servisných technikov
0h
dodávka dielcov kdekoľvek v Európe
0milióny
milióny servisných zákrokov za rok
0%
Dokončených opráv pri prvej návšteve
0
Net Promoter Score

Vždy blízko pri vás

Servisný technik robí kontrolu vozíka

Čo vám vždy poskytneme

 • Prehľadnosť a žiadne skryté náklady
 • Akreditovaných servisných technikov
 • Kompletnú servisnú históriu

Každý servisný plán štandardne obsahuje: prehľad služieb bez skrytých nákladov, akreditovaných servisných technikov, rýchlu reakciu a kompletnú servisnú históriu

Servisný technik se pripravuje na rozsiahly servis

Kompletný servis

 • Maximálna úroveň výkonnosti
 • Pokrytie výpadkov techniky
 • Pravidelná údržba

Postaráme sa o všetky vaše servisné potreby tak, aby ste v podnikaní dosahovali najvyššiu úroveň výkonnosti a fungovania. Kompletný servis znamená komplexný plán pre prácu a dielce, vrátane pravidelnej údržby, pokrytia výpadku techniky, dielcov na údržbu a opravy porúch.

Servisný technik pracujúcí na vozíku

Prémiová pravidelná údržba

 • Dohodnutý servisný plán
 • Maximalizuje bezpečnosť
 • Obsahuje náhradné dielce

Predchádza neplánovaným výpadkom a nákladným opravám. Zodpovedáme za údržbu vašich vozíkov podľa odsúhlaseného plánu a rovnako ručíme, že vozíky vyhovujú všetkým bezpečnostným požiadavkám. Pokrývame všetky dielce vymenené počas servisu.

Dvaja muži pri rozhovore v sklade

Pravidelná údržba

 • Predchádza neplánovaným výpadkom
 • Maximalizuje bezpečnosť
 • Znižuje riziko nákladov na opravu

Rovnako ako s prémiovou úrovňou, predchádzame neplánovaným výpadkom a nákladom na opravu, pričom garantujeme, že vozíky spĺňajú všetky bezpečnostné požiadavky.

Kontaktujte nás

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Manažér sledujúci I_Site na iPade

Správa flotily I_Site

I_Site pripája vašu flotilu, zbiera dáta a poskytne vám prehľad čo sa deje a odporučí vám ako optimalizovať vašu prevádzku.

Prečítajte si viac >
TSC hodiny

Toyota Service Concept

Naše nadšenie pre servis je najlepšie vyjadrený v princípoch konceptu Toyota Servis Concept, čo je štruktúrovaná metóda na optimalizáciu našich služieb.

Prečítajte si viac >
Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.
Prečítajte si viac >

Prečítajte si viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >