Proven Innovation
Nový BT Reflex

Posúvanie štandardov na novú úroveň

Od naklápania kabíny, po 360 ° riadenie, od napájania striedavým prúdom až po rekuperačné brzdenie, od plynulej regulácie ovládania zdvihu po integrovanú telematiku: Toyota je už roky špičkou v oblasti inovatívnych prvkov. S novou sériou BT Reflex stanovujeme nové štandardy v oblasti bezpečnosti, ergonómie a energetickej účinnosti.

Proven innovation

INTUITIVE

Vodiči retrakov sú často najkvalifikovanejšími operátormi vo vašom tíme. Pomáhame uľahčiť ich život, naše vozíky sú teraz ešte bezpečnejšie a pohodlnejšie, s novo navrhnutým ergonomickým a funkčným priestorom pre vodiča.

INTERACTIVE

Nový a jedinečný interaktívny dotykový displej má rôzne funkcie, ako je regulácia rýchlosti, výška zdvihu a varovanie pred preťažením.

INTELLIGENT

Naša analýza 10 000 ks monitorovanej techniky dokázala, že lítium-iónové batérie sú výhodné v skladových aplikáciach pre retrak. Takže Vám ponúkame výber z 3 energetických paketov, aby ste našli ten, ktorý vyhovuje Vašej prevádzke. Urobte zodpovedné rozhodnutie týkajúce sa Vašich nákladov počas životného cyklu a produktivity vozíka a životného prostredia.

INSIGHT

S inteligentnými vozíkmi BT Reflex môžete dosiahnuť novú úroveň bezpečnosti, produktivity a efektívnosti. Umožní bezpečné štartovanie stroja iba oprávneným vodičom a uľahčuje pripojenie k správe flotily I_Site od spoločnosti Toyota.

Intuitívny zážitok z jazdy

Toyota BT Reflex E-séria

Nový BT Reflex - funkcie

Pozrite si celý príbeh

Vypočujte si, čo o novom intuitívnom priestore vodiča hovorí náš riaditeľ výskumu a vývoja Gustaf.

Pozrite si celý príbeh

Opri sa, pozri sa hore

Žiadni dvaja vodiči nie sú úplne rovnakí, a preto sme sa rozhodli navrhnúť riešenie, ktoré by malo úplne správnu výšku a uhol, bez ohľadu na to, kto vozík riadi.

Pre maximálnu viditeľnosť je voliteľná panoramatická sklenená strecha. Unikátna naklápacia kabína u modelov typu “ E “ je desaťročiami osvedčenou inováciou znižujúcou namáhanie vodiča. Šťastný vodič je produktívny vodič.

Komfort ďalšej úrovne

Nové voliteľné vzduchom odpružené sedadlo zaručuje vodičovi pohodlnú manipuláciu aj s ťažkými bremenami. Výšku podlahy v kabíne je možné tiež ľahko nastaviť stlačením tlačidla, čo zlepšuje ergonómiu vodiča.

Na dosah ruky

Nový Reflex má novú ovládaciu konzolu po pravej ruke, ktorá umožňuje vodičom zvoliť si mini-joystick alebo multifunkčné ovládanie podľa preferencií vodiča.

To podstatné

Ďalší odkladací priestor, nabíjanie mobilného telefónu a dokonca aj voliteľný integrovaný reproduktor Bluetooth v streche, aby ste mohli počúvať svoju obľúbenú hudbu po celú dobu pracovnej doby.

Interaktívna dotyková obrazovka

Toyota BT Reflex dotykový displej zblízka

Pozrite si celý príbeh

Vypočujte si, čo o novej dotykovej obrazovke hovorí naša softvérová vývojárka Sandy.

Celý príbeh očami vývojárky

Riadenie prístupu

Nový dotykový displej umožňuje ľahkú interakciu medzi vozíkom a vodičom. To znamená vyššiu úroveň bezpečnosti a produktivity. Pomocou PIN kódu alebo prístupovej karty zaisťujete, že vozík môžu obsluhovať iba oprávnení vodiči.

Riadenie pohonu

Nové rozhranie dotykovej obrazovky obsahuje nielen nevyhnutnú predoperačnú kontrolu, ale aj ďalšie bezpečnostné prvky, ako napríklad automatické regulovanie rýchlosti, vyrovnanie vidlíc rovnobežne s nákladom a centrovanie. Bezpečnosť predovšetkým!

Režim zdvíhania

Počas zdvíhania nákladu budú vodiči dostávať neustále informácie o výške zdvihu, hmotnosti nákladu a zarovnaní vidlíc, ako aj dôležitejšie výstrahy, ako napríklad upozornenie na preťaženie vozíka.

Prispôsobte nastavenia

Dotykový displej Vám umožňuje ovládať nastavenia, ako sú limity výšky zdvihu a predvoľba výšky zdvihu, a ďalšie parametre výkonu dôležité pre Vaše operácie.

Inteligentné energetické balíčky

Li-ion batéria

Pozrite si celý príbeh

Vypočujte si, čo o nových inteligentných energetických balíčkoch hovorí náš obchodný riaditeľ Stefan.

 

Celý príbeh očami obchodného riaditeľa

Li-ion: Cesta ktorou ísť

Preferované energetické riešenie pre BT Reflex sú vlastné lítium-iónové batérie od spoločnosti Toyota. Rýchle a ľahké nabíjanie umožňuje vyhnúť sa výmene batérie, takže nepotrebujete nabíjaciu miestnosť.

 

Dokonale sa hodí

Analýza 10 000 ks monitorovanej techniky dokazuje, že lítium-ión je preferované energetické riešenie pre aplikácie s najintenzívnejšou manipuláciou. Dokonale sa hodí pre Vás, aj pre životné prostredie.

Zdvojnásobte životnosť

Rovnako ako všetky energetické systémy na báze lítium-iónových akumulátorov, akumulátor je bezúdržbový a vyžaduje menej dennej starostlivosti. To poskytuje vyššiu životnosť, ktorá zodpovedá životnému cyklu vozíka. Pracovný rozsah bude závisieť od úrovne / času nabíjania, ktoré sa realizuje počas pracovných prestávok.

3 rôzne veľkosti

Dobrá disciplína nabíjania umožňuje, aby aj vozíky s najmenšou energetickou sadou mohli pracovať nepretržite. Pre maximálnu flexibilitu ponúkame však až 3 rôzne možnosti

 • Štandardný balík
 • Intenzívny balík 
 • Maximálny balík

Štatistiky s I_Site

Iba oprávnení vodiči

Vytvorenie jedinečných profilov vodičov s PIN kódom na portáli I_Site zabezpečí, že prístup a obsluhu Vašich vozíkov budú mať iba vyškolení a autorizovaní vodiči. Alebo môžete použiť karty Smart Access, integrované do rozhrania ovládača.

Zvýšiť bezpečnosť

Predoperačná kontrola je inteligentná funkcia I_Site, ktorá je zahrnutá v rozhraní ovládača BT Reflex, aby sa zabezpečilo, že Vaši vodiči vykonajú automatickú kontrolu  vozíka pred každou zmenou - zvyšuje spoľahlivosť a bezpečnosť.

Komunikácia použitím vozíka

Táto funkcia I_Site umožňuje ľahké zasielanie správ do a z vozíka prostredníctvom nového rozhrania vodiča. Vodič môže napríklad zaslať výstrahu v prípade problému a servisný technik zaslať vodičovi správu so žiadosťou o návrat na východzie stanovisko.

Spravujte dopady

Senzory nárazov na BT Reflex poskytujú informácie o kolíziách. Poznatky o nehode a vodičovi, prostredníctvom správy vozového parku I-Site, môžu pomôcť zabrániť poškodeniu Vašich pripojených inteligentných vozíkov a infraštruktúry - pre bezpečnejšiu a nákladovo efektívnejšiu prevádzku.

Zoznámte sa s novou rodinou Reflex

Séria BT Reflex R

Vysoký výkon

 • Výška zdvihu: do 13 m
 • Nosnosť: do 2,5 t
 • Vynikajúca stabilita a regulácia zdvihu

K produktom

Séria BT Reflex E

S naklápacou kabínou

 • Výška zdvihu: do 13 m
 • Nosnosť: do 2,5 t
 • Znižuje riziko namáhania vodiča

K produktom

Séria BT Reflex O

Vnútorné / vonkajšie použitie

 • Výška zdvihu: do 7,5 m
 • Nosnosť: do 1,6 t
 • Odolné kolesá a veľká svetlá výška

K produktom

Prezrite si naše ďalšie série!

Jednoducho efektívne retraky>>

Štvorcestné retraky>>

Retraky pre úzke priestory>>
(V roku 2021 bude uvedený na trh nový model)

 

Chcete vedieť viac?

FAQ

Máte záujem o skúšobnú jazdu?