Unikátny Li-ion rad

Technológia Lithium-ionových batérií je obzvlášť výhodná vo viaczmenných prevádzkach.

Li-Ion riešenie Toyota

Teraz pre celý náš produktový rad ponúkame plne integrované riešenie s Li-ion batériami, ktoré montujeme v našich výrobných závodoch podľa prísnych kvalitatívnych štandardov Toyota TPS.
Batérie Li-Ion v nízkozdvižnom Toyota vozíku

Vďaka najnovším výsledkom nášho nepretržitého inovačného procesu môžeme ponúknuť kompletné Toyota riešenie napájania, využívajúce Li-ion batérie vlastnej výroby. Tie sú plne integrované s vozíkom, čo prináša ďalšie výhody a úspory energie v rámci celej produktovej rady našich elektrických vozíkov. Tisíce Li-ion vozíkov Toyota prevádzkovaných po celej Európe sú dôkazom, že dokážeme zabezpečiť vysoko kvalitné a bezpečné napájanie vašej manipulačnej techniky.

Nabíjacie li-ionové batérie pri retraku Toyota

Li-ion riešenie prináša množstvo výhod:

  • Viac než trojnásobná životnosť oproti oloveným akumulátorom
  • O 30% vyššia energetická účinnosť batérií
  • Batérie nevyžadujú dolievanie elektrolytu ani inú údržbu
  • Absencia plynovania znamená, že je možné batérie nabíjať kedykoľvek a kdekoľvek
  • Záruka 7 rokov
  • Zlepšená bezpečnosť vďaka unikátnemu nabíjaciemu konektoru Toyota
  • Eliminácia výmeny batérií a nabíjacích miestností prináša ďalšie úspory nákladov a vyššiu bezpečnosť
  • Efektívne pracuje v chladiarenskom prostredí
  • S voliteľnou výbavou vyhrievača pre nabíjanie a pokračovanie prevádzky v mraziarenskom prostredí počas celej zmeny

 

Naši zákazníci využívajú túto vylepšenú technológiu v rade aplikácií už od roku 2014 a s jej pomocou dosahujú vo svojich prevádzkach maximálnu prevádzkyschopnosť a produktivitu.

Li-ionové batérie a Toyota Traigo

Využitie skúseností koncernu Toyota v praxi umožnilo realizáciu modulárneho systému Li-ion batérií. Zákazník tak vždy dostane batériu správnej veľkosti, zodpovedajúcu jeho potrebám. Modulárna koncepcia tiež zaručuje pružnosť v popredajnej starostlivosti a vďaka malému počtu použitých dielov možno zaručiť maximálnu prevádzkyschopnosť. Naše interné riešenie prináša rýchlu návratnosť investícií bez ohľadu na veľkosť prevádzky, takže je vhodné pre všetky typy aplikácií, či s nízkou alebo vysokou intenzitou operácií. Zákazník sa tiež môže spoľahnúť na predĺženú 7-ročnú záruku bez obmedzenia.

Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.

Prečítajte si viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >

Meira Nova po prvých úspešných skúsenostiach rozširuje sortiment Li-ion

Po prvej úspešnej skúsenosti so svojimi 4 vysokozdvižnými vozíkmi Toyota (2 BT Levio LPE a 2 BT Optio OSE, oba s Li-iónovými batériami) sa rozhodli získať ďalšie 2 Li-iónové batérie pre BT Levio LPE a 4 BT Optio OSE.

Prečítať viac >

Spoločnosť AMAB sa rozhodla pre modulárne lítium-ion vozíky Toyota

Spoločnosť AMAB si nedávno vybrala spoločnosť Toyota Material Handling ako partnera pre svoje lítiovo-iónové vozíky. Používateľská prívetivosť vozíkov a lítiovo-iónové riešenie boli rozhodujúcim faktorom pri jej výbere.

Prečítať viac >