SpotMe -výstražný systém pre bezpečnejšie pracovisko

Sklady sú preplnené, rýchlo sa pohybujúce prostredia, kde existujú veľmi obmedzené pravidlá premávky. Aby sme zabránili nehodám v týchto prostrediach, vytvorili sme SpotMe.

Bezpečný sklad

Bezpečnosť skladu je vecou  každého. Zvlášť vodiči vysokozdvižných vozíkov a chodci musia svojmu okoliu venovať zvýšenú pozornosť. Na frekventovaných miestach môže byť slabá viditeľnosť, čo vytvára vysoké riziko, a tomu sa snažíme pomocou SpotMe vyhnúť. SpotMe môže upozorniť vodičov nákladných automobilov a chodcov na potenciálne nebezpečenstvo kolízií s cieľom chrániť zamestnancov, vysokozdvižné vozíky a tovar.

Ako ale SpotMe presne funguje?

V zásade sa SpotMe skladá zo smerových infračervených senzorov, ktoré detegujú pohyb alebo prítomnosť vysokozdvižných vozíkov a chodcov, tam kde sa križujú uličky. Kedykoľvek vznikne nebezpečenstvo kolízie, aktivuje sa výstražná jednotka SpotMe, ktorá pomôže vyhnúť sa nehodám.

SpotMe modul

Aké ďalšie výhody prináša SpotMe?

  • Pokiaľ ide o bezpečnosť, striedavé svetlá (LED) sú pri prevencii nehôd oveľa účinnejšie ako blikajúce majáky alebo iné typy výstražných svetiel.
  • Pokiaľ ide o energetickú účinnosť, menej panického brzdenia - a teda aj lepšie správanie pri jazde - pomáha znižovať riziko pádu tovaru a udržiava váš vysokozdvižný vozík v lepšej kondícii a zároveň šetrí energiu.
  • Pokiaľ ide o flexibilitu, SpotMe je možné použiť na prechodoch, slepých rohoch, dverách a východoch, atď. Výstražnú jednotku je možné pripojiť k samostatnej batérii alebo zapojiť do elektrickej siete.

    Systém SpotMe sa ľahko inštaluje

Buď si ho nainštalujete sami, alebo vám ho môžu nainštalovať naši technici! Zariadenia sú jednoducho pripevnené k stenám, pričom nie je potrebné žiadne nastavenie vozíkov. A batéria snímača vydrží až 3 roky.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.

Prečítajte si viac >

SAS logo na vysokozdvižnom vozíku zblízka

Systém aktívnej stability (SAS)

Táto inovácia prispieva k vyššej bezpečnosti a pomáha znižovať náklady na vodiča a škody, monitorovaním činnosti vozíka.

Prečítajte si viac >

Maloobchod a skladovanie

Môžeme vám pomôcť minimalizovať počet prepravných pohybov a maximalizovať rýchlosť manipulácie, od prijatia tovaru až po finálnu distribúciu.

Prečítajte si viac >

Manažér sledujúci I_Site na iPade

Správa flotily I_Site

I_Site pripája vašu flotilu, zbiera dáta a poskytne vám prehľad čo sa deje a odporučí vám ako optimalizovať vašu prevádzku.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko