Zistite, prečo si spoločnosť Rozenhoeve vybrala náš li-ion vozík LWI160

Mliečna farma Rozenhoeve nedávno kúpila od spoločnosti Toyota elektrický paletový vozík BT Levio LWI160 postavený na lítiovo-iónovej batérii. Všetko o tom sa dozviete v ich vyjadrení nižšie

Fakty a čísla

Lítiovo-iónová energia v kompaktnom prevedení

Eierhandel Rozenhoeve potrebovali modernizáciu, pretože ich malé ručné paletové vozíky už nedokázali zvládnuť ťažkú prácu. Nakoniec bol vybraný LWI160, elektrický paletový vozík postavený na lítiovo-iónovej batérii, ktorý ponúka menší a ľahší dizajn. „LWI160 používam každý deň, pretože je to kompaktný stroj, s ktorým sa veľmi ľahko manipuluje. Je ideálny na použitie v nákladnom vozidle pri dodávke zákazníkom“, hovorí Peter Vanderhaegen, majiteľ spoločnosti Rozenhoeve.

Prejdite z manuálneho na elektrický

„Dodávame čoraz väčšiemu množstvu zákazníkov, takže sa zvyšuje aj váha dodávok. Pri hľadaní nového vozíka sme sa rozhodli obrátiť sa na spoločnosť Toyota Material Handling.

Sme ich zákazníkom už 16 rokov a kvôli dobrým službám sme si opäť vybrali spoločnosť Toyota“, hovorí Peter. „Pri hľadaní tohto vozíka nás kvalitne podporoval obchodný zástupca. Bol schopný rýchlo odpovedať na všetky moje otázky a na základe toho navrhol predvádzací vozík (LWI160)“, hovorí Peter. V Rozenhoeve nemali v úmysle kúpiť vozík napájaný lítiovo-iónovou batériou. Avšak po skúšobnej lehote boli úplne presvedčení.

Jednoduché nabíjanie priamo na nákladnom vozidle

„Tento vozík je kompaktný, ľahko použiteľný a poskytuje nám dobrý výhľad na vidlice. Poskytuje nám výhodu, že ho počas prestávok môžeme ľahko nabíjať. A ak si do nákladného vozidla namontujete invertor, môžete počas jazdy nabíjať batériu. Mimoriadne užitočné!“

„Sme s týmto vozíkom veľmi spokojní a určite by som ho odporučil v distribučnom sektore“, uzatvára Peter Verhaegen.

Vymazať všetko