Racking solutions from Toyota

Optimálne využitie skladu spoločnosti Frans Agro

Počas pandémie mnoho ľudí zostávalo doma a svoj čas trávili v záhrade. To podporilo rast záhradného špecialistu Frans Agro a vyvolalo potrebu expanzie v podobe skladového vybavenia a regálov.

Fakty a čísla

Frans Agro je dodávateľom pre záhradnícke spoločnosti, lesné škôlky, zelené plochy, nehovoriac o súkromných hobby záhradkárov. Z dôvodu enormného rastu v ich sektore bola expanzia nevyhnutná. Spoločnosť otvorila úplne nový sklad v Putte a rozhodla sa pre skladové vybavenie a regály Toyota.

Fakty a čísla

Záhradnícky sektor vzrástol v dôsledku pandémie

„Záhradníckemu sektoru sa od pandémie darí veľmi dobre,“ hovorí výkonný riaditeľ Geert Frans zo spoločnosti Frans Agro.

"Ľudia boli nútení zostať doma počas jari, keď bolo veľmi dobré počasie. To ich vyzvalo, aby viac relaxovali v záhrade. Náš internetový obchod si počínal veľmi dobre a našou výzvou bolo dodávať produkty včas," pokračuje .

"Mali sme obrovský nedostatok miesta a napriek tomu, že máme veľký sklad v Kampenhout sme potrebovali expandovať. “

Voľba spoločnosti Toyota Material Handling bola pre Geerta Fransa logická, pretože Toyota môže ponúknuť kompletné riešenie pozostávajúce z vysokozdvižných vozíkov a regálových riešení. "Počas celého procesu konzultácie bol miestny konzultant pre logistické riešenia Wilfried Elsen veľmi nápomocný. O usporiadaní sme hovorili dlho a skúmali sme rôzne možnosti, takže som získal veľmi dobrý prehľad o celkovom koncepte," hovorí nám Geert.

"Máme veľa rôznych produktov a paliet, čo vedie k širokej škále paletových nákladov a veľkostí paliet. Preto je náročné prísť k najlepšiemu riešeniu. Vďaka vynikajúcemu vedeniu spoločnosti Wilfried sme sa rozhodli pre vjazdové regály a bežné paletové regály. v kombinácii s retrakom s úzkym podvozkom, “pokračuje.

Bezpečnosť je pre Geerta Fransa tiež veľmi dôležitým bodom. Spoločnosť Toyota zaistila optimálnu ochranu regálov. Okrem toho sa spoločnosť Geert rozhodla pre sieťové police pre konvenčné paletové regály, ktoré zabraňujú pádu drobného tovaru.

Toyota ako spoľahlivý partner počas celého procesu

"Bol to dlhodobý proces, pretože sme chceli dosiahnuť 100% efektivitu nášho riešenia.  Cieľom bolo využiť celý sklad. Konečné riešenie regálov zaručuje, že náš sklad bude efektívne využitý na skladovanie nášho tovaru."

"Získali sme viac efektivity, podpory a servisu, ako sme požadovali. Regály boli navyše doručené oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo. Medzitým sme zadali ďalšiu objednávku na ďalšiu časť nášho skladu," dodáva Geert.

Nájdite riešenie pre váš sklad
Vymazať všetko