Servisný technik opravuje vysokozdvižný vozík

Viete, ako správne „servisovať“ elektrické vysokozdvižné vozíky?

Vysokozdvižné vozíky sú v mnohých trojsmenných prevádzkach v plnom nasadení 24 hodín denne, 5 dní v týždni. Pri takejto prevádzke dokážu počas roka nabehať viac kilometrov, ako bežný Slovák pri ceste autom do práce a domov. Vozíky preto potrebujú kvalitný servis. Čo všetko musíte vedieť o ich údržbe?

Pravidelnosť je základ

Ak chcete, aby vám vozíky vydržali čo najdlhšie, musíte dôsledne dodržiavať termíny technickej kontroly stanovenej predajcom. Pri kontrole sa okrem bežnej údržby odhalia aj prípadné chyby či poruchy, ktoré sa v bežnej situácii dajú odstrániť na mieste v rámci záruky. Každý dobrý predajca vám zodpovedne a efektívne určí intenzitu technických prehliadok.

Čo všetko sa na vozíku kontroluje?

Pri servisnej prehliadke sa celý vozík podrobí dôkladnej kontrole technického stavu. Kontrola stavu batérií (v prípade motorových vozíkov zase oleja a filtrov), kontrola pneumatík, ale aj testovanie zdvíhacích zariadení a elektroniky v kabíne zabezpečí, že riziko nehody alebo úrazu zamestnanca sa zníži na minimum. Pravidelnou kontrolou chránite nielen vaše vozíky, ale aj zdravie zamestnancov a vaše investície.

Servis Toyota

Naši servisní technici sú pripravení pomôcť pri akejkoľvek poruche v rámci záručného a pozáručného servisu. Nemusíte čakať na náhradné diely alebo na nekonečný termín servisnej prehliadky, ktorý vás v prípade poruchy poriadne zdrží. Už nikdy nemusíte prispôsobovať svoju prácu nefunkčnej technike.

Majte flotilu pod kontrolou

Moderné technológie monitoringu vašich vozíkov vám ponúknu kompletný a aktuálny prehľad o tom, v akom stave sú vaši pomocníci – a to všetko v reálnom čase prostredníctvom prehľadnej aplikácie. Vďaka tejto službe máte stálu kontrolu nad vodičmi, stavom batérií, a v prípade potreby aj okamžitú informáciu o prípadnej nehode vozíka.

Potrebujete nový vozík?

Nebaví vás starať sa o nefunkčný vozík? Vyberte si nový z našej ponuky. Radi vám poradíme s výberom a vysvetlíme vám všetky podmienky nášho kvalitného servisu.

Vymazať všetko