Systém Aktívnej Stability SAS logo na vozíku

System of Active Stability, SAS - všetko je o dôvere

Toyota SAS, systém aktívnej stability, je štandardným vybavením na každom vozíku Toyota Traigo a Toyota Tonero. Po 20 rokoch je táto revolučná techológia stále jedinečná, chráni váš tovar, vozíky a vodičov, maximalizuje výkonnosť a zároveň znižuje prevádzkové náklady. To jednoducho nikdy nezostarne.

Stabilita, dôvera a bezpečnosť sú dôležitými aspektmi pri manipulácii s materiálom. Pri prevádzke vysokozdvižného vozíka Toyota sú všetky činnosti riadenia a stohovania stabilné a kontrolované, pretože systém SAS reaguje predtým, než dôjde k nebezpečenstvu.

Aktívnym sledovaním kľúčových parametrov výkonu vozíka sa znižuje riziko možných nehôd a maximalizuje sa množstvo pohybov. To umožňuje vodičom vysokozdvižných vozíkov pracovať s plnou dôverou a udržiavať vysokú produktivitu počas celého pracovného dňa.

Viac kontroly nad každodennou prevádzkou s Toyota SAS

Rýchlejšie a bezpečnejšie uskladnenie / vyzdvihnutie tovaru z regálov

Je dôležité, aby vodič manipuloval s nákladom vo výške bez stresu, bez toho, aby spôsobil poškodenie majetku alebo nákladu. To povedie k väčšiemu pohybu paliet a nižším prevádzkovým nákladom. Funkcia kontroly zdvíhacieho zariadenia SAS nielen sleduje výšku zaťaženia a polohu zdvíhacieho zariadenia, ale tiež definuje optimálnu rýchlosť a uhol zdvíhacieho zariadenia pre tieto parametre. Tým sa minimalizuje zdvíhanie zdvíhacieho zariadenia, čo umožní vodičom rýchlejšie ukladať alebo vyberať palety vo výške.

+ Viac sebavedomí a produktívni vodiči

+ Menej poškodenia nákladu/infraštruktúry alebo straty nákladu

+ Zníženie nehodovosti

+ Viac presunutých paliet

+ Nižšie prevádzkové náklady

Bezpečnejšie a efektívnejšie stohovanie alebo na/vykladanie nákladných automobilov

Nastavenie vidlíc vo vodorovnej polohe na vyzdvihnutie palety zaberie čas - vždy. Pri vyrovnaní vidlíc SAS sa vidlice dostanú do 90 ° polohy dotykom tlačidla. Zabezpečuje to rýchle dokončenie úlohy, ako aj efektívne a produktívne zaobchádzanie s bremenami, najmä vo výške. Navyše, vyrovnávanie vidlíc pomáha vodičovi skladovať tovar správne a rovnomerne, vyhýba sa poškodeniu tovaru a regálov a znižuje náklady.

+ Sevbavedomejší a produktívnejší vodiči

+ Menej poškodenia nákladu a infraštruktúry

+ Viac premanipulovaných paliet

+ Nižšie prevádzkové náklady

Zabezpečenie stability pri zatáčaní

Pri jazde v zákrutách bez nastavenia rýchlosti jazdy sa zvyšuje riziko nehôd. Systém SAS pracuje ešte rýchlejšie ako najskúsenejší vodič a pomáha chrániť vodičov pri práci bez zníženia produktivity. Modely so 4-kolesami značky Traigo a Tonero sú vybavené patentovaným cylindrickým zámkom SAS, ktorý ponúka bezkonkurenčnú stabilitu v zákrutách s automatickým uzamknutím zadnej nápravy. V trojkolesovom rade Traigo optimalizuje SAS rýchlosť jazdy v zákrutách. Tým je stabilita vozíka vždy pod kontrolou.

+ Bezpečná a produktívna práca

+ Zníženie poškodenia nákladu/ infraštruktúry alebo straty nákladu

+ Zníženie počtu nehôd

+ Viac premanipulovaných paliet

+ Nižšie prevádzkové náklady

Viac pohodlia pri preprave na dlhé vzdialenosti

Zníženie fyzickej námahy vodiča tým, že im ponúkne pohodlnú pozíciu vodiča, bude mať pozitívny vplyv na produktivitu a zdravie.Synchronizátor riadenia SAS automaticky zarovná ovládač volantu s polohou zadných kolies. Toto nastavenie pomáha vodičom zaujať ergonomickú polohu pri jazde a čo najefektívnejšie manipulovať s vozíkom pre bezpečnú a produktívnu prevádzku. 

+ Väčší komfort vodiča a vyššia produktivita

+ Viac premanipulovaných paliet

+ Nižšie prevádzkové náklady

Elektrický vysokozdvižný vozíky nakladá

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Odolné elektrické čelné vysokozdvižné vozíky sú vhodné pre rôzne vnútorné a vonkajšie prevádzky.

Prečítať viac >

Čelné vysokozdvižné vozíky do vonkajšieho prostredia

Elektrické čelné vysokozdvižné vozíky

Tieto vozíky sú navrhnuté pre ľahké, stredné a ťažké manipulácie s materiálom a ponúkajú väčšie zrýchlenie a rýchlosť zdvihu a zvyšujú produktivitu.

Prečítajte si viac >

Vodič lithium-ion vozíka v sklade

Náš jedinečný rad s lítium-iónovými batériami

Je dokázané, že lítium-iónové batérie sú o 30% energeticky efektívnejšie ako olovené batérie, pričom majú výrazne nižšie emisie CO2

Prečítajte si viac >

Žena vedúca vozík pod dohľadom

Školenie vodičov

Objavte, ako môže školenie vodičov zlepšiť bezpečnosť a produktivitu vo vašej firme.

Prečítajte si viac >

Vymazať všetko