Dlhodobé partnerstvo v automatizácii

Viac ako 250 úspešne realizovaných projektov s viac ako 800 Toyota Autopilot vozíkmi garantuje naše bohaté skúsenosti s automatizáciou rôznych odvetví. So špecialistami na automatizáciu, ktorí vás prevedú všetkými fázami projektu, si môžete byť istí, že dostanete najlepšie riešenie na dosiahnutie vašich cieľov.

Skúsenosti z mnohých projektov automatizácie

Sme odborníkmi na automatizované riešenia manipulácie s materiálom

Náš tím špecialistov na automatizáciu vám pomôže s definovaním Vašej stratégie, s generovaním nápadov a riešení na automatizáciu vašich činností. Prečítajte si príbehy niektorých našich zákazníkov a získajte viac informácií o tom, ako sme im pomohli na ich ceste k automatizácii.

Tovar spoločnosti TORO bezpečne prevážajú vozíky Toyota Autopilot

Spoločnosť TORO implementovala 5 automatizovaných vysokozdvižných  vozíkov od spoločnosti Toyota. Cieľom implementácie bolo zvýšenie produktivity a zníženie prevádzkových nákladov. Vozíky pracujú v spoločných priestoroch s ručne vedenými vozíkmi a preto bola bezpečnosť vysokou prioritou

Prípadová štúdia TORO >

S mliečnymi výrobkami spoločnosti Tine starostlivo zaobchádzajú AGV vozíky Toyota

V novom sklade spoločnosti TINE sa mliečne výrobky automaticky vyzdvihujú z dopravného pásu a uskladňujú ich v regáli pomocou Autopilota Toyota. Automatizácia tohto procesu priniesla spoločnosti Tine mnoho prínosov.

Prípadová štúdia Tine >

Automatizované stohovače bezpečne spolupracujú s vodičmi vysokozdvižných vozíkov v spoločnosti Coop

Používanie automatizovaných vozíkov v prostredí manuálneho skladovania môže byť náročná kombinácia. V regionálnom sklade Coop v Trondheime sa zamestnanci skladu naučili bezpečne spolupracovať s automatizovanými stohovacími vozíkmi.

Prípadová štúdia Coop >

Fázy projektu

Kontaktujte nás

Dostali ste sa až sem?

Kontaktujte nás

Marián Kováčik

Logistic Solutions Manager
+421918787970
marian.kovacik@sk.toyota-industries.eu

Vymazať všetko