Osvetlite vašu prevádzku

Ovetlenie pre vysokozdvižné vozíky

Aj keď sa svetlá môžu zdať malé a jednoduché, v našom obchode s príslušenstvom je k dispozícii veľký výber osvetlenia s rôznymi funkciami pre každú potrebu. Bežné svetlá, blikajúce svetlá, výstražné svetlá: všetky s rôznymi úrovňami jasu a v rôznych farbách. Vyrobené s odolným dizajnom, ktorý vydrží v náročných prostrediach

Ak chcete zlepšiť bezpečnosť vo vašom sklade, rôzne typy svetiel môžu zlepšiť viditeľnosť alebo slúžiť ako varovné systémy, aby sa predišlo nehodám a prispievať ku zvýšeniu bezpečnosti. Vďaka lepšej viditeľnosti vodičov zvýšite bezpečnosť aj zlepšíte celkovú produktivitu.

... s prednými svetlami
Predné svetlá sú najčastejšie používaným osvetľovacím zariadením pre vysokozdvižný vozík. Sú potrebné vo väčšine situácií na pracovisku. Či už pracujete v prostredí, ktoré je zle osvetlené, vo vonkajších priestoroch alebo na nočných zmenách.

... so zadnými svetlami
Tieto typy svetiel sú obvykle namontované na zadnej strane ochranného rámu vodiča a môžu mať rôzne funkcie, ako sú zadné svetlá, brzdové svetlá a smerové svetlá. Výhodou inštalácie týchto svetiel je to, že indikujú, že sa používa vysokozdvižný vozík, čo zlepšuje viditeľnosť vozíkov zozadu. To je kľúčové pre rušnú prevádzku, kde sa nachádza v okolí chodcov veľa manipulačných vozíkov: svetlá varujú zamestnanca, že vysokozdvižný vozík zatáča alebo zastavuje.

... so špeciálnymi svetlami
Okrem štandardných predných a zadných svetiel môžu byť vysokozdvižné vozíky vybavené aj inými druhmi osvetlenia.

- Blue spot a iné farebné LED svetlá: navrhnuté tak, aby vizuálne upozorňovalo chodcov a ostatných operátorov na prítomnosť vysokozdvižného vozíka v blízkosti premietaním farebného svetelného lúča pred alebo za vysokozdvižný vozík. To je obzvlášť užitočné ako náhrada alarmu alebo sirény v hlučnom prevádzkovom prostredí.
- Blikajúce svetlá: fungujú ako výstražné svetlá, zvyčajne sú k dispozícii v rôznych nastaveniach - frekvencie blikania alebo s mimoriadne odolnou konštrukciou.

Objavte naše typy osvetlení

Výber našej ponuky osvetlenia

Vymazať všetko