Udržte tovar v pohybe!

V skladoch môžu byť niektoré vzdialenosti príliš dlhé pre bežnú chôdzu, ale príliš úzke na to, aby bolo možné používať vysokozdvižný vozík. Namiesto toho si môžete vziať kolobežkur: niekoľko jednoduchých odrazov vás dostane z A do B s minimálnym úsilím, prenášaním nástrojov alebo iného vybavenia. Potreba kolobežiek existuje vo všetkých priemyselných odvetviach: v automobilovom priemysle, vo výrobe, na letiskách a pri elektronických obchodov. Je to veľmi užitočné pre manipuláciu s nástrojmi alebo menšími objednávkami.

Hladký presun pri prenášaní ťažkých nástrojov

Pracovná kolobežka sa prvýkrát objavila v nemocniciach už v 70. rokoch 20. storočia a teraz je k dispozícii ako moderná a aktualizovaná verzia. Po desaťročiach výroby tohto produktu sa kvalita, detaily a funkčnosť neustále zdokonaľuje. Vieme, ako pracoviská vyzerajú a ako zamestnanci každodenne kolobežky skutočne používajú. Model 86 je pomenovaný po roku svojho vzniku a od tej doby zdokonalil, detaily a jeho funkčnosť. Extrémne hladko a ľahko sa s ním manipuluje aj pri prenášaní ťažkých nástrojov. Účinná je tiež nožná brzda, ktorá reaguje spoľahlivo na zadné koleso a obe ruky sú voľné pre riadenie, čím sa eliminuje potreba ručného brzdenia.

Vyrobené vo Švédsku

Kolobežka je vyrobená vo Švédsku z ocele a dreva, ktoré možno ľahko recyklovať a vrátiť späť do výrobného cyklu, čo z nej robí udržateľnú voľbu. Dodáva sa s doživotnou zárukou na výrobné chyby a naši zákazníci ich často používajú každodenne niekoľko desaťročí.

Jediná nevýhoda? Ich popularita medzi zamestnancami. Riešenie: investujte do niekoľkých ďalších a udržte sa v pohybe.

Výber kolobežiek a vozíkov

Vymazať všetko