Vyberáte si „paleťák"? Spoznajte prednosti elektrického vozíka

Práca s ručným paletovým vozíkom patrí medzi základné zručnosti každého dobrého manipulanta v sklade. S kvalitným vozíkom dokážete jednoducho presúvať palety s tovarom, no zároveň si však musíte míňať vlastnú energiu. Spoznajte dôvody, prečo by ste mali siahnuť po elektrickom paletovom vozíku.

Je vhodný do menších priestorov

V malých skladoch, chodbách, prevádzkach obchodov, ale aj  iných priestoroch, nie je možné manipulovať s paletami pomocou veľkého vysokozdvižného vozíka. Napriek tomu však potrebujete tovar nejakým spôsobom prenášať. Ak vám ho dodávateľ dovezie na palete, vybrať si môžete z dvoch možností. Vyložiť ho ručne, alebo si komfortne odviezť celú paletu pomocou paletového vozíka. Ten elektrický je v tomto prípade užitočnejší.  

Nezruinuje vaše financie

Kúpa veľkého vozíka je investícia, ktorá dokáže najmä začínajúcich podnikateľov odradiť vysokou cenou. Paletový vozík, aj ten elektrický, si však môžete dovoliť aj pri nižšom rozpočte. Do skladu vám tak pribudne nenáročný, cenovo dostupný a spoľahlivý pomocník pre manipuláciu s tovarom.

Ušetrí vám čas aj energiu

Podnikanie je práca na 1,5 úväzku. Dokáže vás zabaviť na 7 dní v  týždni. Okrem účtovníctva, predaja a marketingu sa musíte starať aj o logistiku. Naťahovať sa s tovarom ručne vás pripraví o dôležitú energiu a čas, ktoré by ste mohli venovať inde. Elektrický vozík vám tento problém pomôže vyriešiť.

Využijete ho aj vo veľkých skladoch

Elektrické paletové vozíky sú užitočné aj vo veľkých skladoch. Pri výdaji tovaru v stavebninách a obchodoch s nábytkom sú manipulanti pohotoví a vďaka nim môžu tovar vyskladniť efektívnejšie. Rovnako užitočné sú elektrické vozíky aj pri vykladaní nákladných áut cez rampy vo veľkých logistických centrách.

Spoznajte našu ponuku

V našej ponuke nájdete rôzne modely elektrických paletových vozíkov. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa neviete rozhodnúť pre konkrétny model, kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme vybrať ideálneho pomocníka do vášho skladu alebo predajne.

Vymazať všetko