Toyota Industries Corporation uznávaná ako globálny líder v oblasti odhaľovania klimatických zmien

Spoločnosť Toyota Industries Corporation bola vybraná ako spoločnosť „zoznamu A“ ( A LIST) pre svoje úsilie reagovať na zmenu klímy organizáciou CDP, globálnou neziskovou organizáciou, ktorá prevádzkuje najväčší systém zverejňovania informácií o životnom prostredí na svete.

Spoločnosti vybrané v „zozname A“ CDP boli vyzdvihnuté pre svoju environmentálnu transparentnosť a opatrenia na boj proti klimatickým zmenám. Toyota Industries Corporation, ktorá bola vybraná ako vedúca spoločnosť, bola jednou z iba 283 spoločností, ktoré sa dostali na zoznam CDP 2022 Climate Change A List

 

imagemuwi9.png

Siedmy akčný plán pre životné prostredie spoločnosti Toyota Industries Corporation v rokoch 2022 až 2026 podnecuje úsilie spoločnosti reagovať na klimatické zmeny. Medzi jej priority patrí znižovanie vplyvu produktov na životné prostredie, strategická reakcia na riziká a príležitosti súvisiace so zmenou klímy, ako aj transparentné zverejňovanie environmentálnych údajov prostredníctvom overovania treťou stranou.

 

Toyota Industries Corporation chce vytvoriť uhlíkovo neutrálnu spoločnosť a bude pokračovať v stanovovaní náročných cieľov na ďalšie znižovanie vplyvu svojho podnikania na životné prostredie a zároveň podporovať technológie, ktoré sú kompatibilné s prírodou.

Potrebujete viac informácií?

Ak máte v tejto súvislosti nejaké otázky,
kontaktujte nás

Vymazať všetko