Spoznajte vysokozdvižné vozíky od Toyota Material Handling (1. časť)

V našom sortimente nájdete viaceré modely vysokozdvižných vozíkov. Ich využitie a špecifiká sú veľmi pestré a líšia sa v závislosti od konkrétneho typu. Prečítajte si, čo všetko potrebujete vedieť o vysokozdvižných vozíkoch z našej ponuky.

Ručné paletové vozíky

V rámci ručných paletových vozíkov si môžete vybrať z viacerých druhov. Nájdete medzi nimi odhlučnené a znížené vozíky, vozíky s rýchlozdvihom, s váhou, prispôsobené do vlhkého prostredia a ďalšie. Výber ručných vozíkov je variabilný. Týka sa to aj nosnosti, keďže zvládnu uniesť materiál až do 3 ton

Sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnú a spoľahlivú prevádzku. So spoľahlivosťou úzko súvisí aj dlhá životnosť. Vozíky zo série BT Lifter majú až 12 mazacích bodov, masívne vzpery a robotom zvárané rámy. Máte od nás doživotnú záruku.

Elektrické paletové vozíky

Výhodou elektrických paletových vozíkov, v porovnaní s predošlou kategóriou, je ich jednoduché ovládanie. Vozíky sú konštruované tak, že ich môžete nielen ťahať, ale aj tlačiť a bezpečne na nich stáť. Čo sa týka nosnosti, najrobustnejšie vozíky z tohto radu dokážu uniesť až 2,5 ton materiálu

Sú dizajnované pre maximálnu bezpečnosť a zároveň komfortné ovládanie. Zabezpečuje to programovateľný parameter ovládača s intuitívnym používaním. Spoločným znakom elektrických vozíkov je kompaktný dizajn.

Elektrické stohovacie vozíky (zakladače)

Elektrické zakladače série Staxio taktiež ponúkajú rôzne možnosti využitia. Vozíky modelu HWE sú ideálne na manipuláciu na medziposchodiach. Vďaka tichému chodu sú vhodné aj do verejných priestorov, ako sú obchody alebo nemocnice. 

V prípade, že potrebujete stohovací vozík s vysokou silou zdvihu, odporúčame sériu W. Tieto vozíky sú špeciálne navrhnuté tak, aby ste s nimi mohli operovať vo vysokých regálových aplikáciách s ťažkým tovarom. Maximálna nosnosť vozíkov sa pohybuje v intervale od 750 až po 1 800 kg.

Vychystávacie vozíky

Naše vychystávacie vozíky zabezpečia vo vašom sklade maximálnu produktivitu vďaka vysokému výkonu, adaptácii komfortu vodiča a efektívne nastavenému ovládaniu. Opäť si môžete vybrať z modelov pre bežný chod v sklade, ale aj na ťažké materiály do 2,5 ton. Vozíky z rady BT Optio majú možnosť ovládania s voľným pohybom.

Retraky

Naše retraky boli vyvinuté tak, aby zvládali rôznorodé každodenné úlohy a šoférovi poskytli za každých okolností komfort a efektivitu. Ovládanie hydraulických funkcií je nastavené intuitívne pomocou končekov prstov. Ak potrebujete retrak využívať vo výškach, odporúčame vám vozíky zo série BT Reflex R, ktoré dokážu operovať až vo výške 13 metrov. Pre ťažké objekty sa vám zas oplatia vysokovýkonné vozíky s nosnosťou až do 1,8 ton.

Vymazať všetko