Toyota BT Reflex N-séria v úzkom priestore v sklade

Novinky v rodine vozíkov Toyota BT Reflex: Úzke vozíky a vozíky do chladiarenských skladov

Rad retrakov BT Reflex od spoločnosti Toyota Material Handling má dva nové prírastky. Okrem nedávnej aktualizácii série R, E a O, bola ďalej vylepšená aj séria úzkych vozíkov (séria N), ideálny vozík do úzkych priestorov. Okrem toho série R, E a N môžu byť optimalizované tak, aby boli vhodné pre podmienky v chladiarenských skladoch vďaka vylepšeniu verzie určenej pre prácu v chladiarenských podmienkach.

„Práve uvádzame na trh najnovšie prírastky do nášho radu retrakov, ktoré sú špičkou vo svojej triede, aby sme priniesli ešte väčšie výhody širšie spektrum zákazníkov. V súlade s našou témou „osvedčená inovácia“ a našimi hodnotami Kaizen, je naším cieľom pokračovať v inováciách, aby vyhovovali potrebám našich zákazníkov. V týchto nových vozíkoch BT Reflex môžete očakávať veľmi intuitívnu a interaktívnu skúsenosť s jazdou a inteligentné energetické riešenia,“ hovorí Craig Walby, Výrobný riadeľ v Toyota Material Handling Europe.

Prvá aktualizácia radu Reflex sa týka úzkych retrakov (séria N). Sériu N tvoria kompaktné vozíky a malým podvozkom, typický vozík do stiesnených priestorov alebo pre operácie vyžadujúce si stohovanie do blokov alebo vjazd do regálov. Vyrába sa v dvoch prevedeniach:  1,4 t a 1,6 t, výška zdvihu série N sa zvýšila o 1,5 metra, z 8,5 na 10 metrov.

Okrem tejto aktualizácie vozíka, aj verzia pre chladiarenské sklady prešla v mnohých aspektoch významnými vylepšeniami a je možné ju pridať k sériám R, E a N s vyhrievanou kabínou alebo bez nej. Modely určené do chladiarenských skladov sú navrhnuté a vyrobené pre mraziarenské prostredie s teplotami do -30 °C, dodávajú sa v piatich vyhotoveniach: 1,4 t, 1,6 t, 1,8 t, 2 t a 2,5 t a majú výšku zdvihu do 13 metrov.

Štandardná verzia pre chladiarenské sklady má otvorenú kabínu a je prispôsobená na manipuláciu v chladnom prostredí. Túto verziu je možné vybaviť izolovanou vyhrievanou kabínou (voliteľne), ktorá je prospešná pre zdravie, bezpečnosť a produktivitu vodičov, najmä ak musia niekoľko hodín pracovať v mrazivých podmienkach. Okná a priehľadná strecha odolávajú mrazu pre zabezpečenie maximálnej viditeľnosti.

Unikátne vlastnosti a bezkonkurenčná flexibilita série úzkych vozíkov a vozíkov pre chladiarenské sklady zabezpečujú, že budete schopní manipulovať s nákladom s veľkou presnosťou aj pri vysokej rýchlosti, bez ohrozenia vašich vodičov alebo nákladu. Váš vodič si zamiluje tieto vozíky, a to nielen pre jednoduchý farebný dotykový displej, ale aj preto, že sú navrhnuté ergonomicky, ponúkajú extra pohodlie a všetky ovládače sú na dosah. Vozíky sa dodávajú s lítium-iónovými batériami, ktoré sú založené na technológii Toyota. Sú dostupné so systémom riadenia flotily I_Site od spoločnosti Toyota.

Rad BT Reflex pokračuje vo svojej misii robiť operácie vo výškach bezpečnejšími, pohodlnejšími a efektívnejšími. Objavte tieto inovované retraky a nájdite vysokozdvižný vozík, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Potrebujete viac informácií?

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto tlačovej správy, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Vymazať všetko