Naše aktivity v oblasti trvalej udržateľnosti nám priniesli zlato

Na základe prieskumu trvalej udržateľnosti, ktorý uskutočnila nezávislá spoločnosť EcoVadis, získala spoločnosť Toyota Material Handling Slovensko zlaté hodnotenie. Týmto ocenením sme sa zaradili medzi top 5 % najlepšie hodnotených spoločností v danom odvetví z hľadiska trvalej udržateľnosti.
ecovadis gold

Už po prvom hodnotení, ktorého sme sa zúčastnili ešte v roku 2017, sme dosiahli zlaté hodnotenie. Teší nás, že sa nám ho každoročne darí obhájiť. Na tento dlhoročný úspech sme nesmierne hrdí, pretože dokazuje napĺňanie nášho záväzku k etickému a trvalo udržateľnému podnikaniu s našimi zákazníkmi.

Tímové úsilie prispelo k zisku platinového ocenenia

V uplynulých rokoch získala TMHE ocenenia EcoVadis Gold pre svoju celoeurópsku organizáciu už niekoľkokrát. Tento rok dosiahla doposiaľ najvyššie možné ocenenie – EcoVadis Platinum, ktoré ju radí medzi 1 % najzodpovednejších a najtransparentnejších firiem v odbore všeobecného strojárstva.

EcoVadis je jedným z najväčších svetových poskytovateľov hodnotení v oblasti udržateľnosti. Každoročne hodnotí 75-tisíc spoločností vo viac ako 160 krajinách. Hodnotenia sa dočkajú jednotlivé politiky, činnosti a výsledky Spoločenskej a environmentálnej zodpovednosti (CSR) v rámci 4 tém a 21 rôznych kritérií CSR vrátane životného prostredia, pracovných a ľudských práv, etiky či udržateľného obstarávania.

Zlatý certifikát EcoVadis pre Toyota Material Handling Slovensko

Certifikát na stiahnutie
Vymazať všetko