Toyota BT Vector VCE150A

Máte málo miesta v sklade?

Vysokozdvižné vozíky sa pravidelne problematicky prepletajú pomedzi úzke regály. Logistické centrá sa v záujme šetrenia priestorov stavajú tak, aby bolo medzi regálmi čo najmenej miesta. Ako však zabezpečiť to, aby mohli pracovníci aj v takýchto podmienkach manipulovať s tovarom bezpečne a efektívne?

VNA vozíky do úzkych uličiek

Tento modelový rad vozíkov Toyota sa predáva s pevným, ale aj s kĺbovým podvozkom pre dosiahnutie maximálnej optimalizácie priestoru skladovania. Rad BT Vector sa môže pýšiť mimoriadne výkonnými vozíkmi so všestranným využitím, v ktorých sa vodič cíti nielen komfortne, ale najmä bezpečne počas akýchkoľvek prác a komplikovaných manévrov.

Obsluha hore, obsluha dole

Pri výbere nového vozíka si môžete vybrať, či vám viac vyhovuje typ s obsluhou dole alebo typ s obsluhou dole. Každý z nich má svoje prednosti, ktoré nájdu uplatnenie v každom väčšom sklade.

 

  • Vozík s obsluhou dole sa dodáva buď s vidlicami na otočnej vežičke pre dosiahnutie väčšej flexibility, alebo do boku výsuvnými vidlicami aj pre tie najužšie uličky.

  • Vozík s obsluhou hore môže mať napríklad aj špeciálne prvky, ako napr. vidlicové jednotky, ktoré sú schopné vyberať a ukladať bremená na oboch stranách, čím zvýšia produktivitu a bezpečnosť.

Menej miesta, lepšie manévrovanie

Točiť sa v úzkom sklade s veľkým vysokozdvižným vozíkom vie byť problematické aj pre tých najzručnejších vodičov. Vďaka jednému alebo dvom šikovným pomocníkom v podobe našich nových vozíkov však budú môcť svoju prácu vykonávať efektívnejšie a bezpečnejšie aj na miestach, kde to bolo doteraz nepraktické.

Prenajmite si vozík

Chcete si nový model najprv vyskúšať? Prenajmite si ho. Vďaka tomu si môžete overiť jeho využiteľnosť vo vašom sklade ešte predtým, než sa rozhodnete zabezpečiť si vlastný model. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Naši odborníci vám ochotne poradia.

Vymazať všetko