Chcete zlepšiť ergonómiu operátora? Stavte na ľahké paletové a stohovacie vozíky

Hľadáte ľahký paletový alebo stohovací vozík, ktorý je malý a kompaktný, a ktorý vám pomôže príležitostne presunúť alebo zdvihnúť tovar vo vašom sklade? Manuálny vozík dokáže splniť vaše požiadavky. Ak, naopak, chcete väčšie pohodlie pri preprave ľahkých nákladov bez námahy, riešením je poháňaný model určený na ľahkú prevádzku.

Manévrovanie bez námahy

Elektrický motor ľahkých poháňaných strojov zabezpečuje hladký pohyb bez námahy. Konštrukcia podvozka tiež umožňuje manévrovanie v stiesnených priestoroch. Ergonomické ovládacie rameno ešte viac uľahčuje prácu s vozíkom.

Poháňaný vozík obsahuje aj bezpečnostné prvky, ako napríklad zníženie rýchlosti pri jazde okolo rohov, tlačidlo pre núdzové zastavenie a zobrazenie kľúčových informácií, ako počítadlo hodín, chybové hlásenia a stav batérie.

 

Jednoduchšie ovládanie

Takýto vozík možno ovládať pomocou končekov prstov, takže je veľmi jednoduché zadávať stroju pokyny. Je to pohodlnejšie, jednoduchšie a menej namáhavejšie než v prípade manuálnych paletových alebo stohovacích vozíkov.

Nekomplikované nabíjanie

Manuálny vozík nemusíte nabíjať. Nabíjanie je vďaka bezúdržbovým lítium-iónovým batériám veľmi jednoduché. Vozík stačí pripojiť do zástrčky na stene alebo vymeniť kazetu s batériou. Je to výhoda nabíjania, najmä keď je príležitosť počas prestávok. 

Je na vás, čo si vyberiete – ručný paletový vozík, paletový vozík na ľahkú prevádzku alebo základný stohovač? Ešte nie ste presvedčení? Radi vám pomôžeme urobiť správne rozhodnutie.

 

>> Objavte náš základný rad vozíkov BT Tyro

Vymazať všetko