Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

23. - 27. apríla 2018

Veľtrh v Hannoveri

23. - 27. apríla 2018

CeMAT 2018 – svetový veľtrh logistiky

23. - 27. apríl je v roku 2018 dátumom výstavy CeMAT, ktorá je súčasťou Hannover Messe - jedného z najväčších a najznámejších priemyselných podujatí na svete. Firma Toyota Material Handling, ktorá vystavuje v pavilóne 32, sa zameria na štíhle obchodné praktiky, odvodené od uznávaného výrobného systému Toyota Production System. Návštevníci získajú prehľad o prístupe spoločnosti Toyota k eliminácii odpadu a maximalizácii efektívnosti počas výrobných a logistických procesov. Toyota je zdrojom štíhleho myslenia a CeMAT 2018 zvýrazní, ako sa to premieta do dnešných produktov a služieb.

 

 

CeMAT 2018: LOGICKÁ AUTOMATIZÁCIA

CeMAT poskytne návštevníkom prehľad o tom, ako spoločnosť Toyota využíva automatizáciu vo svojich výrobných a distribučných procesoch, aby zjednodušila logistické toky.Vďaka kompletnému radu automatizovaných skladových vozíkov, Toyota poskytuje prístup k automatizácii jednoduchým spôsobom, metódou postupných krokov s rýchlou komerčnou návratnosťou. Toyota okrem iného predstaví nový vyspelý riadiaci systém, ktorý bez problémov upraví prevádzku s cieľom optimalizovať využitie strojov, ktoré sú k dispozícii – obmedzí jazdenie a zrýchli toky.

 

 

CeMAT 2018: KONEKTIVITA JE KĽÚČOVÁ

Zameranie Toyoty na štíhlu logistiku je pevne podporované jej telematickými riešeniami. Platforma Toyota I_Site teraz meria aktivity viac ako 50 000 pripojených vozíkov, čo umožňuje zákazníkom maximalizovať úroveň využitia a zlepšiť štandardy prevádzky prostredníctvom efektívneho riadenia prevádzkovateľa a nehôd. Na CeMAT 2018 Toyota predstaví najnovšiu verziu I_Site, ktorá zahŕňa rad vyspelých nových funkcií.

TECHNOLÓGIE BUDÚCNOSTI TOYOTA

 

 

CeMAT 2018: TECHNOLÓGIE BUDÚCNOSTI

Logistické systémy sa rýchlo rozvíjajú a prinášajú na dnešnom trhu konkurenčnú výhodu. Ak chcete splniť požiadavky zajtrajška, Toyota - prostredníctvom svojho programu "Logiconomi" - spolupracuje so zákazníkmi, tvorivými talentmi a rovnako zmýšľajúcimi technologickými spoločnosťami. Na CeMATe 2018 predstaví Toyota niekoľko najnovších nápadov a vylepšení, s možnosťou stretnutia s tímom výskumu a vývoja, a prebádaním štíhlych logistických procesov vo virtuálnom svete.

stretnutie s Toyotou

 

 

CeMAT 2018: ZAMERANIE NA ŠTÍHLU LOGISTIKU

Stánok spoločnosti Toyota na CeMATe 2018 poskytne návštevníkom možnosť preskúmať a dozvedieť sa viac o štíhlom myslení spoločnosti. Na "fóre Toyota Logiconomi" v srdci pavilónu budú každodenné kľúčové informácie a inštruktáže o rôznych aktuálnych témach, vrátane automatizácie, konektivity a bezpečnosti. Hlavnú prezentáciu bude mať Sam Nomura, popredný odborník na „štíhle“ myslenie spoločnosti Toyota. 

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi ponúkajú riešenie pre súčasnosť aj víziu pre budúcnosť.

Prečítať viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >
Autopilot pri horizontálnom transporte

Automatizované riešenia

Naše rady automatizovaných vozíkov a nosičov nákladu ponúkajú vyspelé a flexibilné riešenie pre efektívnejšiu a hospodárnejšiu manipuláciu s tovarom.

Prečítajte si viac >
Picture of text on whiteboard

Filozofia Toyota Way

Naším cieľom je zabezpečiť maximálnu efektivitu vašej manipulácie s materiálom. Preto uplatňujeme súbor hodnôt nazývaný Toyota Way. 

Prečítať viac >