Naši dôležití zákazníci

Pozrite sa, ako prebieha manipulácia u našich vybraných zákazníkov.

"Vďaka možnosti objednať BT Lifter vo vlastných farbách pracujeme teraz s jedinečnými paletovými vozíkmi v oficiálnej farbe Milka!"

Thomas Jacobs,
Regional Field Manager
Mondelez Belgium BVBA

Zdeněk Gabrhel, Technický riaditeľ v spoločnosti Hamé, Česká republika

"Jeden z našich najnáročnejších procesov je produkcia kandizovaného ovocia, kde sa používa veľké množstvo cukru. Ten sa usadzuje na vozíkoch i formách a veľmi rýchlo spôsobuje koróziu. Paletové vozíky LHM230 WecSpec, ktoré sú vybavené nerezovými ložiskami a oskami, si v týchto podmienkach poredia oveľa lepšie, než ich predchodcovia." Hovorí Zdeněk Gabrhel.

Priemysel: Produkcia konzervovaných potravín v Českej republike

Produkty: BT Lifter ‘Wet Spec’Ručné paletové vozíky

Prečítať viac o spoločnosti Hamé

Witold Jarecko, Generálny riaditeľ v spoločnosti Sun Garden v Poľsku

"V súčasnej dobe používame 22 vozíkov, vrátane vozíkov do úzkych uličiek (VNA). Paletové vozíky BT Pro Lifter s motorom uľahčujú výrobné procesy, pretože prevoz ťažkých nákladov zvládajú bez veľkej námahy. Naši zamestnanci sú s týmito vozíkmi veľmi spokojní." hovorí Generálny riaditeľ Witold Jarecki.

Priemysel: Výrobný závod v Poľsku

Produkty: BT Lifter s motorom, Čelné vysokozdvižné vozíky

Prečítajte si viac o spoločnosti Sun Garden

István Bernula, Logistický manažer ve společnosti Rossmann v Maďarsku

V centrálnom sklade spoločnosti Rossman v Maďarsku jazdí flotila skladovej techniky od Toyota Material Handling Maďarsko. Zahŕňa napríklad 27 nízko-úrovňových zakladačov BT Optio OSE250.


Toyota Material Handling dodáva vozíky do spoločnosti Rossmann už 14 rokov. V tomto videu, István Bernula, Logistický manažér v Spoločnosti Rossmann, Maďarsko vysvetľuje dôveru k vozíkom Toyota a BT, vrátane zakladačov BT Optio a tiež vyjadruje celkovú spokojnosť s vozíkmi Toyota, ich kvalitou a odolnosťou. Prečítajte si viac o spoločnosti Rossmann

Priemysel: Reťazec drogérií a parfumerií v Maďarsku
Produkty: BT Staxio, BT Reflex, BT Optio