Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Toyota Production System

V našej produkcii aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte. Touto cestou vyrábame všetko "just in time" a vytvárame plynulý pracovný tok. Ale samozrejme neustále robíme kontroly kvality a súčasne zlepšujeme naše procesy.

Aké výhody prináša TPS pre vašu prevádzku

 • Vysokú kvalitu  
 • Hodnota za peniaze
 • Včasné dodávky
 • Ohľaduplnosť k životnému prostrediu
 • Ochrana zdravia a bezpečnosť pri práci

Práca podľa princípov TPS nám umožňuje vyrábať vysoko kvalitné a účelné výrobky, ktoré sú k vám dodávané včas. Naša výroba rešpektuje životné prostredie, čo zahŕňa recykláciu našich produktov na konci ich životnosti. A vytvárame bezpečné pracoviská, rovnako pre našich zamestnancov, ako aj zákazníkov.

Ako TPS garantuje kvalitu vozíkov

 • Práve včas  
 • Jidoka: zviditeľniť problémy
 • Kaizen: neustále zlepšovanie

Všetky naše vozíky navrhujeme so zreteľom na inovácie a budúce logistické trendy a pokračujeme v investovaní do výskumu a vývoja. Naše vozíky sa vyrábajú podľa princípov Toyota Production System a viac ako 95% výrobkov sa vyrába v našich európskych fabrikách vo Švédsku, Francúzsku a Taliansku. Môžete sa spoľahnúť, že vozíky kúpené od nás sú testované v širokom rozsahu a počas ich životnosti ich sevisujeme podľa princípov Tyota Service Concept, garantujúc vám kvalitu.

Žena pracujúca vo výrobnom závode

Čo znamená TPS pre členov nášho tímu?

 • Silná kultúra bezpečnosti a kvality
 • Dobre definované zodpovednosti
 • Príležitosť pracovať na rôznych miestach a rozvíjať tak zručnosti

Vďaka našim dlhodobým skúsenostiam s TPS vám môžeme ponúknuť kvalitu, akú si zaslúžite. Nebojíme sa tiež dať našim zamestnancom jasne definované zodpovednosti, ktoré ich motivujú k neustálemu zdokonaľovaniu a rozvoju.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

Vodič jazdiaci na BT Optio pre vychystávanie

Náš produktový rad

Pozrite sa na náš kompletný rad manipulačnej techniky, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.

Prečítajte si viac >
Ľudia pozerajúci sa na vozík

Náš udržateľný prístup

Spoločne môžeme niečo zmeniť maximalizáciou bezpečnosti, minimalizáciou dopadu na životné prostredie a optimalizáciou podnikateľských činností.

Prečítať viac >
TSC hodiny

Toyota Service Concept

Naše nadšenie pre servis je najlepšie vyjadrený v princípoch konceptu Toyota Servis Concept, čo je štruktúrovaná metóda na optimalizáciu našich služieb.

Prečítajte si viac >
Picture of text on whiteboard

Filozofia Toyota Way

Naším cieľom je zabezpečiť maximálnu efektivitu vašej manipulácie s materiálom. Preto uplatňujeme súbor hodnôt nazývaný Toyota Way. 

Prečítať viac >