Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Nové ťahače T-motion: Zjednodušia vám manipuláciu jednotlivých položiek

Toyota Material Handling rozšírila svoju zostavu ťahačov sortimentom od spoločnosti Simai, ktorá je súčasťou TMH Europe a špecialistom v oblasti ťahačov. Táto aktualizácia existujúceho radu T-motion (riešenie ťahania na efektívnu manipuláciu s predmetmi) poskytne zákazníkom bohatšiu ponuku pri využívaní výhod plynulého toku tovarov.

Spoločnosť TMH Europe si je na základe dlhoročných a preukázaných skúsenostiach v oblasti štíhlej výroby vedomá, že riešenia s ťahačmi dokážu zmeniť spôsob zaobchádzania s materiálmi. Znižujú ľudskú námahu, zvyšujú bezpečnosť a šetria čas a peniaze. Preto spoločnosť rozšírila svoj rad ťahačov o široký sortiment, ktorý vyrába spoločnosť Simai, špecialista na riešenia v oblasti ťahačov. Nový elektrický ťahač Toyota 3TE25 je nástupcom súčasného radu ťahačov, ktoré sú určené najmä do náročných podmienok.

Štíhle myslenie

Na základe overeného systému Toyota Production System, aplikuje spoločnosť Toyota princípy štíhleho prístupu na logistické procesy s rovnakými cieľmi – eliminácia odpadu, maximálna pridaná hodnota a celková kvalita. Vďaka štíhlemu mysleniu sa všetko presúva včas, čím sa vytvára plynulý pracovný tok.

Práve na tento účel sú ťahače ako stvorené. Môžu prepravovať mnohopočetné náklady jednotlivých položiek na súpravách ťažných vozíkov (vláčikov) z jedného miesta na druhé, a to pri vysokej úrovni bezpečnosti. Automatizované ťahače sú ďalším krokom v štíhlej doprave, ktorý ponúka vyššiu produktivitu s menším množstvom odpadu a udržateľnejším spôsobom manipulácie s materiálom.

Univerzálna zostava pre široké spektrum aplikácií

Najnovší komplexný rad ťahačov má len elektrický pohon. Ťahače tohto radu poskytujú výkonné a čisté riešenia ťahania od 0,8 tony až po 50 ton. Dobre ovládateľné interiérové modely, modely s jednoduchým zapínaním a vypínaním, pohodlné ťahače pre veľké vzdialenosti vo vonkajšom prostredí; ťahače radu T-motion od Toyoty pokrývajú akékoľvek použitie.

Od prípravy objednávok až po elektronický obchod, výrobu alebo letiská či na miestach, kde je potrebné presunúť náklad: pre každý odbor máme efektívne riešenie ťahania so špecializovanými nákladnými vozíkmi,“ potvrdzuje Craig Walby, riaditeľ produktového manažmentu spoločnosti Toyota Material Handling Europe.

Kontakt pre médiá

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Kontaktujte nás >

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Toyota Autopilot

Automatizované riešenia

Naše rady autopilotov a automatických vozíkov ponúkajú pokročilé riešenie pre efektívnejšiu manipuláciu s materiálom.

Přečítajte si viac >
Vodič stojaci v ťahači vo výrobe

Ťahače

Náš sortiment ťahačov poskytuje zvýšenú bezpečnosť a efektivitu v horizontálnej doprave a vychystávaní objednávok.

Přečítajte si viac >

Riešenie s ťahačmi pre Lyko Hair AB

Vďaka riešeniam s ťahačmi Toyota sa znížil objem manuálnej práce a zvýšila sa efektivita.

Prečítajte si viac >

6 spôsobov, ako zistiť, či je pre vás ťahač vhodným riešením

Poďme pomocou nasledujúcich 6 otázok zistiť, či je pre vás bezvidlicové riešenie správna cesta, a či môže ťahač zvýšiť efektivitu vašej prevádzky.

Prečítajte si viac >