Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

AGV automatizácia od Toyoty

Toyota predstavuje svoj nový inteligentný software pre automatizáciu AGV, T-ONE

Spoločnosť Toyota Material Handling Europe predstavila na veľtrhu LogiMAT v Stuttgarte (13. – 15. marca) svoj nový inteligentný, v spoločnosti vyvinutý, automatizačný softvér T-ONE. Program T-ONE (Optimise – Navigate – Execute) uplatňuje predvídavé uvažovanie a je súčasťou štíhleho prístupu spoločnosti Toyota k optimalizácii efektívnosti a využívania zdrojov v skladoch. T-ONE je srdcom automatizačných riešení od Toyoty, ktoré integrujú procesy zákazníkov a poskytujú komplexný prehľad a kontrolu materiálových tokov.

T-ONE je nainštalovaný ako integračná vrstva komunikujúca s automatizovanými vozíkmi (AGV) Toyota Autopilot a existujúcou infraštruktúrou, ako sú systémy riadenia skladov, identifikácia tovaru a iné zariadenia na manipuláciu s materiálom.  

Inteligentný software ponúka operatívnu robustnosť a flexibilitu pre jednoduché nastavenie operácií a rýchle uvedenie do prevádzky. To ho robí vhodným pre aplikácie s významným počtom vozíkov.

„T-ONE je kľúčovým nástrojom automatizácie a vytvárania vysoko efektívnych prevádzok. Naši zákazníci budú mať prospech z neprerušovaného toku materiálov vo svojich prevádzkach a hladkej integrácie s vlastnými systémami,“ hovorí Hans Larsson, riaditeľ logistických riešení spoločnosti Toyota Material Handling Europe, „čím sa uľahčí automatizácia.“

Kontakt pre médiá

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Kontaktujte nás >

Optimalizujte toky a hospodárnosť

T-ONE optimalizuje realizáciu objednávok a spôsoby usmerňovania a využívania vozidiel, pričom vždy udržiava nepretržitý tok materiálu. Systém umožňuje jednoduché rozšírenie prevádzky. V prípade zvýšeného prechodného výkonu alebo v prípade potreby rozšíriť súčasnú prevádzku, je možné s minimálnou námahou jednoducho pridávať vozíky do existujúceho systému. Všetky informácie je možné sledovať na užívateľskom grafickom rozhraní, s prístupom ku KPI (kľúčové ukazovatele výkonnosti), čo umožňuje nepretržite zlepšovať procesy.


Navigujte inteligentne a rýchlo

Vďaka pokročilému riadeniu flotily, T-ONE vždy vyhľadá ideálnu trasu pre AGV (automaticky riadené vozíky) a zároveň znižuje prestoje a jazdu vozíkov bez nákladu. Celá flotila vozíkov je dynamicky (opakovane) usmerňovaná nepretržitým plánovaním optimálneho využitia vozidla podľa stavu vozového parku, voľnej podlahovej plochy, krátkodobých skladovacích priestorov a aktuálneho poradia objednávok. Naviac, T-ONE priraďuje objednávky najvhodnejším vozíkom, berúc do úvahy celkový obraz a dodaciu dobu.


Vykonávajte bezpečne a presne

Vďaka inteligentnému priraďovaniu objednávok a nepretržitému plánovaniu optimálnych ciest, je všetok tovar dodaný načas a na miesto určenia presne a efektívne zároveň. Softvér komunikuje s inými systémami, aby presne vedel, kedy je potrebné vyzdvihnúť tovar, zabezpečiť dôkladné a efektívne spracovanie objednávok, aby sa zabezpečil nepretržitý tok a optimálne využitie vozíkov.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Toyota Autopilot

Automatizované riešenia

Naše rady autopilotov a automatických vozíkov ponúkajú pokročilé riešenie pre efektívnejšiu manipuláciu s materiálom.

Přečítajte si viac >
Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi vám dávajú dnes dostupné riešenia a predstavujú našu víziu do budúcnosti.

Prečítajte si viac >
Manažér si prezerá I_Site on iPad

Manažment flotily I_Site

I_Site prepája vašu flotilu, zhromažďuje dáta, poskytuje prehľad o dianí v prevádzkach a napovedá, ako optimalizovať vaše pracovné procesy.

Prečítajte si viac >