Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Toyota ponúka interné riešenia lítium-iónových batérií

Toyota ponúka interné riešenia lítium-iónových batérií

Spoločnosť Toyota Material Handling ponúka vysokozdvižné vozíky vybavené lítium-iónovými batériami už veľa rokov. Na veľtrhu LogiMAT v Štuttgarte, 13.-15. marca, Toyota predstaví nové vlastné riešenia s lítium-iónovými batériami, ktorými svoju ponuku rozšírila.

Od zavedenia lítium-iónových batérií v roku 2013, Toyota Material Hnadling Europe bola jednou z vedúcich priemyselných dodávateľov vysokozdvižných vozíkov, vybavených lítium-iónovými batériami. V roku 2016 sa paleta elektrických paletových a vychystávacích vozíkov značne rozšírila. Odvtedy mali zákazníci možnosť voľby zo širokej palety, ktorá zahŕňala aj elektrické stohovače, retraky, ťahače a čelné vidlicové vozíky.

Kontakt pre médiá

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Kontaktujte nás >

Toyota ponúka interné riešenia lítium-iónových batérií

Za tie roky mohli zákazníci  využívať výhody lítium-iónových batérií. Nakoľko pri týchto batériách je možné príležitostné nabíjanie, nie je potrebná výmena batérií, nepotrebujete náhradnú batériu, alebo miesto určené na nabíjanie batérií. Navyše je toto riešenie oveľa energeticky efektívnejšie, znižuje emisie CO², rovnako aj náklady na energiu. Lítium-iónové batérie nevyžadujú údržbu, maximalizujú prevádzkovú dobu a produktivitu v prevádzkach zákazníkov.

 

 

Uvedením schopností skupiny Toyota do praxe, vlastné riešenia lítium-iónových batérií povedú k modulárnemu usporiadaniu batérií. To znamená, že zákazník dostane správnu veľkosť batérie, vhodnú pre jeho prevádzku. A bez ohľadu na veľkosť prevádzky, naše riešenie prináša rychlú návratnosť, čo ho robí zaujímavé pre všetky typy prevádzok, malých či veľkých. Zákazníci tiež majú istotu s predĺženou zárukou 7 rokov.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi ponúkajú riešenie pre súčasnosť aj víziu pre budúcnosť.

Prečítať viac >
Manažér si prezerá I_Site on iPad

Manažment flotily I_Site

I_Site prepája vašu flotilu, zhromažďuje dáta, poskytuje prehľad o dianí v prevádzkach a napovedá, ako optimalizovať vaše pracovné procesy.

Prečítajte si viac >
Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.
Prečítajte si viac >

Prečítajte si viac >
Servisní technici  kontrolujú Toyota vozík

Servis

Naše servisné plány zaistia fungovanie vášho podnikania a pomôžu lepšie využívať vaše vozíky akéhokoľvek typu. To vám umožní plánovať vašu činnosť s plnou dôverou!

Prečítajte si viac >