Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Vysokozdvižné vozíky do nízkych teplôt: Nízkoenergetické riešenie od Toyota Material Handling

Udržanie vysokej efektívnosti v chladnom prostredí je výzvou, a preto je dôležité mať prístup k vhodnej technológii a tak minimalizovať prípadné prestoje. Lítium-iónové energetické riešenie spoločnosti Toyota, ktoré bolo uvedené na trh minulý rok, prináša mnoho výhod v každej prevádzke, najmä pre zóny s regulovanou teplotou.

"Sme radi, že rozširujeme našu ponuku „štíhlych“ riešení aj v chladiarenskom prostredí. Naše riešenie s lítium-iónovými batériami v chladiarenských/mraziarenských prevádzkach pomôže mnohým zákazníkom efektívne zaobchádzať s tovarmi, ako sú ovocie, mlieko, ryby a liečivá," hovorí Sven Kruizenga, produktový manažér energetických riešení spoločnosti Toyota Material Handling Europe. "Srdečne vás pozývame na LogiMAT v hale 2, stánku A05 v dňoch 19. až 21. februára 2019 v nemeckom Stuttgarte, kde sa môžete o našich riešeniach dozvedieť viac."

Ušetrite energiu v chladiarenských/mraziarenských skladoch s lítium-iónovými batériami

Vlastné lítium-iónové batérie od firmy Toyota ponúkajú úsporu energie, jednoduchý servis a zvýšenú bezpečnosť. Najmä v mraziarenských prevádzkach je riešenie s lítium-iónovými batériami pre chladiarenský sklad, ktoré je teraz k dispozícii od spoločnosti Toyota, atraktívnou alternatívou k tradičným oloveným akumulátorom. Strata kapacity batérie je minimálna a možnosť príležitostného nabíjania aj v chladiarenských priestoroch umožňuje, aby vozík zostal dlhšie prevádzkyschopný. Čím menej často vozíky opúšťajú chladiarenský priestor, tým  je menej problémov z titulu vzniku kondenzácií pri prechode do chladnej miestnosti.

Ušetrite čas, priestor a zdroje

Predchádzanie vzniku odpadu je kľúčovým princípom filozofie „štíhleho“ myslenia spoločnosti Toyota. Technológia lítium-iónových batérií je vynikajúcim príkladom toho, ako možno dosiahnuť úspory nákladov. Oceníte to najmä v chladiarenskom sklade: žiadna údržba, maximálny výkon batérie, rýchle, príležitostné nabíjanie a možnosť nabíjania priamo v chladiarenskom sklade. Štandardné riešenie s lítium-iónovou batériou účinne funguje v chladených priestoroch a na obmedzenú dobu v mraziarenských skladoch. Riešenie s ohrievačom akumulátorov umožňuje dokonca nabíjanie a dlhšiu prevádzku pri teplotách až do -30 ° C a spĺňa všetky požiadavky zákazníka.

Nové myslenie od spoločnosti Toyota

Chladené alebo mraziarenské prevádzky vyžadujú efektívne riešenia, ktoré minimalizujú plytvanie priestormi, zdrojmi a časom a zároveň zabezpečujú spoľahlivosť v týchto náročných prostrediach. Toyota Material Handling má dlhú históriu a skúsenosti s prácou v prevádzkach s nízkymi pracovnými teplotami a ponúka širokú škálu „štíhlych“ riešení pre prácu v chladných prostrediach.
Manuálne a automatizované vozíky od spoločnosti Toyota Material Handling sú štandardne vybavené tak, aby efektívne pracovali v chladených priestoroch. Inteligentné technológie, ako napríklad I_Site  a Li-ion od spoločnosti Toyota, môžu zvýšiť účinnosť ešte viac, zatiaľ čo riešenia, ako mobilné regálysatelitné vozíky, maximalizujú využitie priestoru v mraziarenských priestoroch. V záujme pracovníkov sú aj vykurované kabíny, ktoré poskytujú vhodné pracovné prostredie, ktoré zabezpečí, že pracovníci ostanú motivovaní, produktívni a zdraví.

Kontakt pre médiá

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Kontaktujte nás >

Toyota predstavuje vlastné Li-ion riešenie

Teraz pre celú našu produktovú radu ponúkame plne integrované riešenie s Li-ion batériami

Prečítať viac >
Vodič na BT Movit ťahači v automobilovom výrobnom závode

Výroba

Výroba je jednou z kľúčových oblastí, kde vám vieme pomôcť.  Sme hrdí, že vždy dodávame najlepšie riešenia, ktoré vám pomôžu pri implementácii štíhlej výroby.

Prečítajte si viac >
Manažér sledujúci I_Site na iPade

Správa flotily I_Site

I_Site pripája vašu flotilu, zbiera dáta a poskytne vám prehľad čo sa deje a odporučí vám ako optimalizovať vašu prevádzku.

Prečítajte si viac >
Ľahké policové systémy

Regálové riešenia

Pomáhame optimalizovať obchod, znižovať náklady a zvyšovať produktivitu s optimálnym regálovým riešením.

Prečítajte si viac >