Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

I_Site správa flotily vozíkov

Konektivita: Toyota stavia na skúsenosti s prevádzkou viac ako 50 000 inteligentných vozíkov

THINK:LIKE:TOYOTA je témou spoločnosti Toyota Material Handling na veľtrhu CeMAT 2018 (stánok P32). Spoločnosť Toyota sa podelí so svojím prístupom k „štíhlej logistike“, založenej na princípoch výrobného systému Toyota Production System, vrátane najnovšieho vývoja v oblasti konektivity, so zavedeným systémom riadenia flotily I_Site.

Platformu I_Site telematics uviedla Toyota prvý krát na trh pre desiatimi rokmi a vytvorila koncept inteligentného vozíka, ktorý hlási údaje o výkonnosti a úrovni aktivity a umožňuje efektívne riadenie prevádzky vozíkov. Počas poslednej dekády sa počet vozíkov využívajúcich tento systém zvýšil na viac ako 50 000, čo predstavuje v oblasti konektivity vozíkov vedúcu platformu na trhu.    

Používatelia oznámili významné prínosy prostredníctvom merania a monitorovania prevádzky vozíkov, najmä zníženie počtu nehôd a škôd vzhľadom na lepšiu kontrolu vodiča a hlásenia o udalostiach. Toto má tiež pozitívny vplyv na bezpečnosť prevádzky. Ďalšie výhody sú zlepšený manažment prevádzky batérií a lepšia úroveň využitia vozíkov.

Najnovší vývoj v systéme I_Site bude predstavený na CeMAT 2018. Nové funkcie, vrátane schopnosti merať a zaznamenávať počet jázd realizovaných s nákladom alebo bez nákladu, umožňujú ešte lepšie kontrolovať úroveň využitia -  čo je kritický faktor pre väčšinu operátorov. Koncepcia štíhlej logistiky spoločnosti Toyota sa zameriava na minimalizáciu prestojov a na maximálnu pridanú hodnotu zabezpečením nepretržitého pohybu a táto najnovšia funkcia priamo podporuje tento cieľ.

.

Ďalšie nové funkcie sa týkajú servisných operácií: funkcia "požiadavka na servis"  umožňuje operátorom okamžite hlásiť poruchu, s možnosťou doplniť hlásenie fotografiou. Na veľtrhu spoločnosť Toyota oznámi novú platformu mobilných služieb, ktorú budú používať všetci naši servisní technici a ktorá umožní integráciu dát o vozíkoch zo systému I_Site s plánovaním servisu. Toto umožní adekvátnu prípravu na servisnú návštevu a rýchle odstránenie poruchy, čo zníži prestoje na najnižšiu možnú úroveň.

 

CeMAT sa bude konať od 23. do 27. apríla 2018 na výstavisku v Hanoveri, v Nemecku. Spoločnosť Toyota Material Handling Europe bude vystavovať štandardne v pavilóne P32.

 

Kontaktujte nás

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Manažér sledujúci I_Site na iPade

Správa flotily I_Site

I_Site pripája vašu flotilu, zbiera dáta a poskytne vám prehľad čo sa deje a odporučí vám ako optimalizovať vašu prevádzku.

Prečítajte si viac >
Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.
Prečítajte si viac >

Prečítajte si viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >
Servisní technici  kontrolujú Toyota vozík

Servis

Naše servisné plány zaistia fungovanie vášho podnikania a pomôžu lepšie využívať vaše vozíky akéhokoľvek typu. To vám umožní plánovať vašu činnosť s plnou dôverou!

Prečítajte si viac >