Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Inteligentná manipulácia s efektívnymi automatickými vozíkmi od Toyoty

Toyota Material Handling uvádza na európsky trh nový a rozšírený rad automatických skladových vozíkov. Tento automatizovaný rad podporuje prístup spoločnosti Toyota k efektívnosti a je navrhnutý na automatizáciu opakovanej manipulácie paliet. Ponúka nové rozmery v oblasti produktivity poskytovaním riešení metódou krok za krokom alebo kompletnou systémovou zmenou. Nový rad Autopilot obsahuje elektrické paletové vozíky (LAE250), stohovače (SAE160), retraky (RAE160-250), stohovače s protizávažím (OAE120CB) a ťahače do náročných podmienok (TAE500), ktoré pokrývajú všetky bežné aplikácie: transport paliet, blokové stohovanie, skladovanie vo výškach a ťahanie prepravníkov.

Automatizácia optimalizuje toky tovarov a súčasne  minimalizuje prípadné poškodenia, časovú náročnosť a náklady. Pracovníci tak môžu namiesto opakujúcej sa rutinnej činnosti vykonávať náročnejšiu prácu. Automatizovaná manipulácia paliet je menej náročná na údržbu a energie a prispieva k zvyšovaniu produktivity a bezpečnosti. Typická návratnosť investície je do dvoch rokov.

 

Precízna navigácia

Vozíky Autopilot od spoločnosti Toyota podporujú dve vysoko presné a adaptívne navigačné technológie: reflektor alebo prirodzená navigácia, alebo kombináciu ako duálna navigácia. Posledný umožňuje vozidlám prepínať medzi použitím reflektorov pre jednu oblasť a využívaním prostredia skladu ako referencie pre inú oblasť pracovnej plochy

Kontakt pre médiá

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Kontaktujte nás >

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Toyota Autopilot

Automatizované riešenia

Naše rady autopilotov a automatických vozíkov ponúkajú pokročilé riešenie pre efektívnejšiu manipuláciu s materiálom.

Přečítajte si viac >
Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi vám dávajú dnes dostupné riešenia a predstavujú našu víziu do budúcnosti.

Prečítajte si viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >
Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.
Prečítajte si viac >

Prečítajte si viac >