Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Muž v Albert Heijn

Vďaka I_Site celú správu flotily Albert Heijn riadi spoločnosť Toyota Material Handling, čo umožňuje znížiť náklady na údržbu a škody infraštruktúry na minimum.

Vďaka I_Site celú správu flotily Albert Heijn riadi spoločnosť Toyota Material Handling, čo umožňuje znížiť náklady na údržbu a škody infraštruktúry na minimum.
Ruka stláčajúca tlačidlo

Inteligentný prístup - Sart Access

Reťazec Albert Heijn sa rozhodol pre funkciu Smart Access, ktorá vyžaduje, aby zamestnanci vozík naštartovali pomocou svojho odznaku. Okrem toho bude vozík žiadať o predprevádzkovú digitálnu kontrolu ešte pred naštartovaním.

Obsluha je potom zodpovedná za vykonanie kontroly stroja tak, že rozhodne, či je bezpečný. Týmto spôsobom je vodič aktívne zapojený do procesu, čo nielen že zvyšuje jeho pocit vlastníctva, ale aj bezpečnosť prostredia, v ktorom sa vodič a jeho kolegovia nachádzajú.

Sklad

Viac zodpovednosti vedie k menšiemu počtu škôd

„Všimol som si, že vodiči považujú predprevádzkovú kontrolu za veľmi dôležitú, pretože musia vykonať úplnú kontrolu štartu, aby sa ubezpečili, že pracujú s bezpečným vozidlom,“ vysvetľuje Dirk-Jan van Lienden, vedúci dodávateľského reťazca Albert Heijn.

„Po dvoch rokoch od implementácie I_Site naši zamestnanci preukázateľne manipulujú s vozíkmi opatrnejšie. Výsledkom je výrazný pokles nehôd.“

Návratnosť investícií bola vypočítaná na 3 roky s očakávaným znížením nákladov na škody o 30 % a 5 % znížením nákladov na údržbu a opravy. Keď berieme do úvahy skutočné údaje, Albert Heijn predpokladá návratnosť investícií za 2,5 roka, čo presahuje počiatočné očakávania.

O spoločnosti Albert Heijn

Albert Heijn je najväčší reťazec supermarketov v Holandsku s vyše 900 predajňami a 6 distribučnými strediskami. Každý týždeň dodáva do svojich predajní približne 13 miliónov balíčkov. Na podporu tejto rozsiahlej prevádzky používa reťazec Albert Heijn viac ako 1 500 elektrických vozíkov od spoločnosti Toyota Material Handling. S cieľom znížiť náklady na škody a údržbu bol do skladu reťazca Albert Heij pred dvomi rokmi implementovaný I_Site ako systém správy flotily. Jednotka na spracovanie údajov I_Site, ktorá je nainštalovaná na vozíkoch, umožňuje pridávať rôzne aplikácie a funkcie.

 

  • Poloha: Geldermalsen, Nieuwegein, Tilburg Pijnacker, Zaandam a Zwolle; Holandsko
  • Odvetvie: maloobchod
  • Zamestnanci: V Holandsku pracuje pre Albert Heijn viac ako 100 000 ľudí.
  • Vozíky Toyota: elektrické vozíky, medzi ktoré patria vychystávacie vozíky a retraky
  • Využitie: vychystávanie objednávok, doplňovanie, nakladanie/vykladanie
  • Zmeny:  2

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Manažér sledujúci I_Site na iPade

Správa flotily I_Site

I_Site pripája vašu flotilu, zbiera dáta a poskytne vám prehľad čo sa deje a odporučí vám ako optimalizovať vašu prevádzku.

Prečítajte si viac >

Inteligentný pripojený vozík

Prečítajte si viac o pripojenom a inteligentnom skladovom vozíku

Prečítať viac >
Nízkoúrovňový vychystávací vozík v sklade

Vychystávacie vozíky

Naše vychystávacie vozíky sú ideálne pre všetky úrovne vychystávania. Tieto vozíky sú rýchle, výkonné, produktívne a ponúkajú výbornú ergonómiu.

Prečítajte si viac >
Retrak v sklade

Retraky

Séria silných retrakov ponúka vysokú akceleráciu a výnimočné jazdné vlastnosti pre optimálnu manipuláciu.

Prečítajte si viac >