Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Toyota sa predstaví so spoloečnosťou Microsoft na CeMAT v Hannover Messe

Vďaka interaktívnej výstave na veľtrhu CeMAT, Hannover Messe zákazníci spoznajú chuť budúcich technológií.

S cieľom stať sa lídrom v riešeniach a službách pre manipuláciu s materiálom Toyota Material Handling Europe investuje do technológií a volí digitálnu cestu. Konektivita je kľúčom k efektivite služieb servisu vysokozdvižných vozíkov a je tiež jednou z hodnôt Servisného konceptu Toyota (TSC), servisného prístupu založeného na Výrobnom procese Toyota (TPS). Díky tomuto přístupu k servisu může Toyota Material Handling nabídnout lepší plánování, vyšší přidanou hodnotu a méně plýtvání (odpad). Telematika může být dále využita k lepší přípravě a podpoře techniků. Všechny tyto funkce naleznete na T-Stream, servisním nástroji vyvinutém společností Toyota ve spolupráci s Microsoft, kterou technici již dnes používají.

Kontakt pre médiá

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Kontaktujte nás >

"Ako silný partner, spoločnosť Microsoft nám pomáha s realizáciou nášho sna: prediktívny servis vysokozdvižných vozíkov s nulovým členením." Hovorí Axel Wahl, Marketingový riaditeľ Toyota Material Handling Europe. Identifikáciou technických problémov predtým, než sa stanú, zákazníci dokonca zažijú vyššie využitie stroja a elimináciu prestojov. "Spolupráca s Microsoftom sa zameriava predovšetkým na vývoj technológií, programovanie softvéru a premýšľa aj o ďalších možnostiach."

Ak chcete zistiť, čo táto spolupráca už dnes ponúka, príďte a navštívte nás na CeMAT 2018 v pavilóně 32: Pod názvem "Think like Toyota", Toyota Material Handling sdílí své dlouholeté zkušenosti  s výrobním procesem, společně s klíčovými partnery. Přijďte se podívat také na digitální proměnu v logistice, kterou představí Toyota a Microsoft na veletrhu Digital factory v hale 7 v Hannover Messe.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Inteligentná logistika a Logiconomi ponúkajú riešenie pre súčasnosť aj víziu pre budúcnosť.

Prečítať viac >
Vodič používa BT Optio pri vychystávaní

Náš sortiment

Pozrite si náš kompletný sortiment vysokozdvižných vozíkov, vrátane retrakov, paletových vozíkov a vychystávacích vozíkov.
Prečítajte si viac >

Prečítajte si viac >
Picture of text on whiteboard

Filozofia Toyota Way

Naším cieľom je zabezpečiť maximálnu efektivitu vašej manipulácie s materiálom. Preto uplatňujeme súbor hodnôt nazývaný Toyota Way. 

Prečítať viac >
Servisní technici  kontrolujú Toyota vozík

Servis

Naše servisné plány zaistia fungovanie vášho podnikania a pomôžu lepšie využívať vaše vozíky akéhokoľvek typu. To vám umožní plánovať vašu činnosť s plnou dôverou!

Prečítajte si viac >