Používame cookies, aby sme zabezpečili, že máte s našimi stránkami tie najlepšie skúsenosti. OK

Vykonaj najkvalitnejšiu prácu vo svojom živote!

V spoločnosti Toyota je všetko o kvalite a ľuďoch. Len najväčší talent pre prácu alebo pracovný post zaistí najvyššiu možnú kvalitu. A sme presvedčení, že tímová práca je aj zvyšovanie kvality na všetkých úrovniach. Hlboký rešpekt ku každému jednotlivcovi a nadšenie pre plánovanie a komunikáciu, vytvára základňu, kde každá osoba môže dosahovať vrcholné výsledky a byť nato hrdá. Spoločne to uskutočníme.

V Toyote veríme ľuďom s nadšením

Pridajte s k tímu

Zvárač v továrni

To čo nás robí jedinečným, je naša podniková kultúra

  • Spolu s Toyota Industries Corporation, založenej v roku 1926, môžeme počítať s dlhou históriou nášho japonského dedičstva a pritom pracovať podľa hodnôt súboru princípov Toyota Way.
  • Nie sme len súčasťou popredného svetového výrobcu manipulačnej techniky TICO, ale sme tiež blízko k vám, kdekoľvek v Európe.
  • Naše vzťahy sú transparentné nielen medzi nami, ale aj smerom k vám, našim zákazníkom a dodávateľom.

​​​​​​​Ako európska spoločnosť , sme aktívni vo viac ako 30 krajinách Európy. Práca v našej miestnej spoločnosti pre vás znamená pracovať blízko vášho domova a spojenie s miestnymi zákazníkmi. Alebo ste schopný prispievať do nášho centrálneho tímu a pracovať s viacerými pracovnými skupinami na medzinárodnej úrovni.

Designer test sitting a truck

Jediná cesta vyniknúť v logistike je ponúkať kvalitu a precízne plánovať

  • To je dôvod, prečo vyrábame a navrhujeme podľa princípov Toyota Production System (TPS)
  • A prečo sme odborníkmi na plánovanie v každej oblasti našej organizácie

Súc súčasťou Toyota Industries Corporation, Toyota Material Handling reprezentuje svetoznámu značku, dobre známu pre jej kvalitu poskytovanú súborom opatrení Toyota Production System. Toto je dôvod, prečo investujeme do talentov, ktoré nám to pomôžu realizovať. 

Woman smiling into the camera

Milujeme technológiu

  • Sme hrdí na našu históriu, ale vždy sa pozeráme do budúcnosti
  • Preto milujeme technológiu, lebo nám umožňuje urobiť ďalší krok v oblasti logistiky a myslieť vo veľkom​​​​​​​

Ako spoločnosť veľmi dôverujeme našim zamestnancom, rovnako ako veríme v budúce trendy v logistike. To je dôvod, prečo im načúvame a ponúkame im šancu rozvíjať svoje talenty a rozmyslieť si svoju budúcnosť. Ak si myslíte, že urobíte zmenu, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu.

Two men sitting at an office table

Príležitosti pre študentov

Súc súčasťou Toyota Industries Corporation, Toyota Material Handling reprezentuje svetoznámu značku, dobre známu pre jej kvalitu poskytovanú súborom opatrení Toyota Production System.

Toto je dôvod, prečo investujeme do talentov, ktoré nám to pomôžu realizovať. Okrem toho radi spolupracujeme s univerzitami a chceme dať mladým, talentovaným študentom príležitosť.

Viac o príležitostiach pre študentov >

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Technológia budúcnosti

Technológia budúcnosti

Prečítať viac >

Ľudia pozerajúci sa na vozík

Náš udržateľný prístup

Spoločne môžeme niečo zmeniť maximalizáciou bezpečnosti, minimalizáciou dopadu na životné prostredie a optimalizáciou podnikateľských činností.

Prečítať viac >

Picture of text on whiteboard

Filozofia Toyota Way

Naším cieľom je zabezpečiť maximálnu efektivitu vašej manipulácie s materiálom. Preto uplatňujeme súbor hodnôt nazývaný Toyota Way. 

Prečítať viac >

Výrobný systém Toyota TPS

V našich výrobných zývodoch aplikujeme metódu štíhlej výroby a uplatňujeme tzv. pull systém, čo znamená, že vyrábame len to, čo si vy objednáte.

Prečítajte si viac >